Noví mutanti

Založil fricky, 06 Listopad, 2017, 20:55:10

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

fricky

Horor od Foxov zo sveta X-menov. Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=bu9e410C__I#

Divím sa, že tu ešte nik nezaložil vlákno, potom čo trailer spravil na internete mega ošial. :) Ja sa priznám, horory mi nikdy nevoňali, tak mám z toho všetkého divné pocity. :D

sackettboy

hehe vyzerá dobre  :D urcite pozriem, a este tam bude aj Arya  --poz

magik

Rell

...no tohle mi nějak uniklo....trailer,ale vypadá dobře a ač horrory nevyhledávám,na tohle se docela těším.... :D

Ninjer

Takový Gifted mě podle traileru vůbec neláká, ale tohle má trailer zatraceně povedený, tak na to asi mrknu ;)

Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

magik

Neviem, či ste to už postrehli, ale dátum premiéry sa presunul z tohto apríla až na február budúceho roka  :'( :'( :'(

magik je smutná, že uvidí Magik až o toľko mesiacov neskôr.

Nevysvetlili prečo to posunuli, ale ja mám dve teórie:
1. nechceli aby ten film bol v kinách v podstate pár týždňov zároveň s Avengermi a február je dobrý slot na "iné" komiksové adaptácie
2. chceli aby to vyšlo až po X-men Dark Fénix ako prvý film ďalšej generácie X-men filmov (nie ako predposledný z tej predchádzajúcej  - deadpoola nerátam)

MikeZ

Pravděpodobné jsou obě, já jsem ještě četl zvěsti, že Foxové chtějí, aby to bylo strašidelnější.

Duncan Idaho

Citacemagik je smutná

Tak to přehnali >:(

fricky

Citace od: MikeZ v 08 Únor, 2018, 21:54:23
Pravděpodobné jsou obě, já jsem ještě četl zvěsti, že Foxové chtějí, aby to bylo strašidelnější.

Ano, robia sa prerábky, lebo vo výsledku nebol film až tak strašidelný, ako si predstavovali. ;)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář