ČSFD

Založil sackettboy, 06 Listopad, 2017, 13:48:34

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

sackettboy

alexxik, ty ked si bol maly boli uz aj kina?  :D

alexxiik

Ha, keby len to, televízor mal len čiernu a bielu, kanály boli len dva a HD znamenalo "hrozný detail"  :--

jose28

Nevím, kam to napsat, zkusím tady:
Před pár lety šla v TV série krátkých filmů o dětských seriálech z předrevoluční éry (Kamarádi, Létající Čestmír, Záhada hlavolamu...). Dětští herci a tvůrci těchto seriálů vzpomínali na natáčení. Nevzpomene si tu někdo, jak se tato série jmenovala, případně odkaz, kde by se dala postahovat či zkouknout? Jde mi hlavně o Kamarády, ale připomenu si rád i ty ostatní.

quetzalogg

Citace od: jose28 v 09 Srpen, 2019, 01:05:00Nevím, kam to napsat, zkusím tady:
Před pár lety šla v TV série krátkých filmů o dětských seriálech z předrevoluční éry (Kamarádi, Létající Čestmír, Záhada hlavolamu...). Dětští herci a tvůrci těchto seriálů vzpomínali na natáčení. Nevzpomene si tu někdo, jak se tato série jmenovala, případně odkaz, kde by se dala postahovat či zkouknout? Jde mi hlavně o Kamarády, ale připomenu si rád i ty ostatní.

Nebylo to "Pokračování příště"? V archivu ČT to ale není, možná zkus Ulozto.

jose28

:-//  :-//
Velký dík aspoň za název. Koukal jsem na uložto, něco tam je, ale Kamarádi ne  :'(

sackettboy

Wrai

No dobre, ako je to s vami a ČSFD? Rozhodujete sa či pustíte film alebo seriál podľa hodnotenia? Trebárs sa dozviete o nejakom seriáli z Netflixu o ktorom zachytíte informácie...idete sa presvedčiť na ČSFD, či za to stojí? Ak áno, aké sú vaše kritéria? Pustím si seriál/film len ak má červené políčko 70% a viac, pokiaľ je v modrom 70% a menej tak nie.

quetzalogg

22 Červenec, 2020, 17:37:13 #27 Naposled upraveno: 22 Červenec, 2020, 17:40:26 od quetzalogg
Samotné procento není až tak rozhodující. Vytipuju si pár častých hodnotitelů, a podívám se, jak hodnotili filmy / seriály, které se mě osobně líbily nebo naopak nelíbily. Prostě si musím najít lidi, se kterými jsem na stejné vlně, abych se jejich názorem řídil.... nebo řekněme, abych bral jejich názor v potaz.

Rhaegar

Já jsem tam zvyklý chodit spíše pro informace. Tzn. Přečtu antonaci, kouknu na video a obrázky.
Rozhoduji se spíše podle tématu. Hodnocení je pro mě až poslední berlička. Např. když vidím film o politice, který by mě běžně nezajímal a má to 95% tak si řeknu OK. Mohl bych si tom zjisti víc a možná tomu dát šanci.
Pro mě jsou procenta fakt spíše k tomu "Podíváme se co si o tom myslý běžný nevzdělaný plebs."
To už i komentáře jsou pro hodnotnější. Když jediné nas co lidé nadávají u Cursed (už jsem si jep řečetl) a dávají odpoad ježe všichni jsou černí tak si z toho vyfiltruji, že OK když je tohle jediná vada na kráse nemusí to být až tak zlé.

PS: quetzalogg mám point. Také mám v oblibených pár kritiků, které z nám z internetu a vím, jak přemšlý. Takže když dal tomuto typu filmu jednu hvězdičku mě se pravděpodobně bude líbit. To samé platí opačně.

Wrai

Ktorí to sú?...nech sa pozriem aj na ich komentáre.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář