ČSFD

Založil sackettboy, 06 Listopad, 2017, 13:48:34

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

sackettboy

alexxik, ty ked si bol maly boli uz aj kina?  :D

alexxiik

Ha, keby len to, televízor mal len čiernu a bielu, kanály boli len dva a HD znamenalo "hrozný detail"  :--
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

jose28

Nevím, kam to napsat, zkusím tady:
Před pár lety šla v TV série krátkých filmů o dětských seriálech z předrevoluční éry (Kamarádi, Létající Čestmír, Záhada hlavolamu...). Dětští herci a tvůrci těchto seriálů vzpomínali na natáčení. Nevzpomene si tu někdo, jak se tato série jmenovala, případně odkaz, kde by se dala postahovat či zkouknout? Jde mi hlavně o Kamarády, ale připomenu si rád i ty ostatní.

quetzalogg

Citace od: jose28 v 09 Srpen, 2019, 01:05:00Nevím, kam to napsat, zkusím tady:
Před pár lety šla v TV série krátkých filmů o dětských seriálech z předrevoluční éry (Kamarádi, Létající Čestmír, Záhada hlavolamu...). Dětští herci a tvůrci těchto seriálů vzpomínali na natáčení. Nevzpomene si tu někdo, jak se tato série jmenovala, případně odkaz, kde by se dala postahovat či zkouknout? Jde mi hlavně o Kamarády, ale připomenu si rád i ty ostatní.

Nebylo to "Pokračování příště"? V archivu ČT to ale není, možná zkus Ulozto.

jose28

:-//  :-//
Velký dík aspoň za název. Koukal jsem na uložto, něco tam je, ale Kamarádi ne  :'(

sackettboy

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář