ČSFD

Založil sackettboy, 06 Listopad, 2017, 13:48:34

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhaegar

21 Únor, 2018, 20:27:56 #10 Naposled upraveno: 21 Únor, 2018, 20:30:51 od Rhaegar
Pánové lze tam nějak importovat hodnocení/zhlédnuto z jiných webů?
Edit minulý rok jsem si založil tohle: https://letterboxd.com/ bo mě na to známí přemluvil, ale stojí to za *** tak bych se raději přesunul na csfd, ale asi to tam budu muset přeblikat všechno :/

Wrai

Vysvetlite mi ako neznalému...k čomu inému je dobrá registrácia na ČSFD okrem písania komentárov a dávania bodov?
Prečo by som sa tam mal registrovať? To tu všetci túžia písať hodnotenia k filmom? Hádam nie...

Rhaegar

Jako databáze toho co člověk viděl + číselné hodnocení z kterého se počítá obecný průměr.
Sdílení toho co člověk viděl s ostatními.

EDIT: Není to nic co by člověk potřeboval, ale... co vlastně člověk potřebuje? Komiksy taky né... Prostě je chce ;)

MikeZ

Můžeš hvězdičkovat, udržovat si přehled o tom, co jsi viděl, vnucovat své názory ostatním, porovnávat si je s nimi, nadávat dementedovi, že dal málo hvězdiček My Little Pony... Spousta věcí. :)

alexxiik

Citace od: MikeZ v 21 Únor, 2018, 20:52:46
...nadávat dementedovi, že dal málo hvězdiček My Little Pony... Spousta věcí. :)

Práve si ma presvedčil...  :-- --poz
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Rhaegar

Hej asi to nejde. Tak jsem tam naklikal pár filmů z poslední doby a nechávám to být. Každý s tím profilem někdy začínal  F:/
Když tak se tam jmenuji stejně jako tady...

sackettboy

Citace od: Wrai v 21 Únor, 2018, 20:37:55
Vysvetlite mi ako neznalému...k čomu inému je dobrá registrácia na ČSFD okrem písania komentárov a dávania bodov?
Prečo by som sa tam mal registrovať? To tu všetci túžia písať hodnotenia k filmom? Hádam nie...

jediný zaujímavý dôvod vidím v tom, že ak žiješ v Prahe a občas (Brno, Olomouc) tak sa môžeš dostať zadarmo na nejaký film
a samozrejme to odklikavanie si filmov využiješ vtedy, ak si už nepamätáš, že si ten film videl tak sa tam pozrieš a vidíš aha to som videl, :-D
ja tam komentáre ani obsahy pred pozretím filmu zásadne nečítam to musí byť náhoda, nechcem, aby mi niekto pokazil dojem z filmu, pretože koľko ľudí toľko chutí

Wrai

a čo tie body, ktoré si tu minule žiadal? Tam ide zas o čo?

sackettboy

21 Únor, 2018, 21:49:42 #18 Naposled upraveno: 21 Únor, 2018, 21:53:42 od sackettboy
to su prave tie body, ktore ta posunu na tie filmy zdarma, ak je o ne vasci zaujem (v prahe ich potrebujes vascinou vela a v brne napriklad stacia 3-4 a vascinou sa tam na film dostanes, ale tiez su to skor alternativnejsie oproti prahe, kde pustaju nieco casto)

a tie body ziskavas tak, ze ak si tam registrovany vyse pol roka a mas ohodnotenych niekolko stoviek filmov tak, ten kto ta zaradi do svojho rebricku ti da bod a podobne... ale neviem, ze by sluzili na nieco viac ako na to poradie pri prihlasovani sa na filmy zadara

alexxiik

Citace od: sackettboy v 21 Únor, 2018, 21:49:42
...pri prihlasovani sa na filmy zadara

Keď som bol malý, prvé štyri rady v kine boli také, kde sedeli len cigánski/ rómski spoluobčania... teraz tam sedia tí, čo chodia zadarmo???  rofl
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář