The Punisher - seriál

Založil Wrai, 20 Září, 2017, 18:16:31

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

keram

je to popiči. keď príde na masaker, tak fakt sa s tým neserú. ad kecy - tomu sa hovorí character development, ak chcete iba zabíjanie pozrite si sračku Punisher War zone  F:/  F:/  F:/

MikeZ

19 Listopad, 2017, 14:54:19 #21 Naposled upraveno: 19 Listopad, 2017, 16:12:35 od MikeZ
Dobrý, ale je to character development postav, které si to moc nezaslouží. Punisher si nemůže dovolit kopírovat ten daredevilovský model, protože zaprvé není ani zdaleka tak zajímavá postava jako Daredevil, což tvůrci vědí, proto ho konfrontují s vedlejšími postavami, které zadruhé nejsou tak zajímavé/sympatické, jako ty v Daredevilovi (i když jim jednu rovnou ukradli). A "vládní konspirace a tak" fakt nejsou antagonista srovnatelný s Kingpinem, aby utáhly ty vedlejší dějové linky. :)

Frank Castle je v podstatě jednorozměrná postava (to nemyslím ve zlém) a nimrání se v jeho psychologii je akorát na zlost. Ve druhé sérii DD bylo o něm řečeno všechno, co jsme potřebovali slyšet, a zároveň byl pořádný Punisher (a taky to bylo úplně poprvé, co mě fakt zajímal). Tady už je to mlácení prázdné slámy, dozvěděli jsme se snad něco zásadního?

Já si fakt od seriálu s názvem Marvel's The Punisher nepředstavuju vládní konspirace, kecání v kanclech Homeland Security, kontemplování nad osudy válečných veteránů a... Dvě tři (dobré) akční scény. S tím že na pořádného Punishera musíme čekat do JEDENÁCTÉHO dílu (a pak už ho neuvidíme).

Respektive dobře, je fajn, že chtějí říct "něco víc", než být jenom tupá mlátička jako War Zone, ale tohle je zase opačný extrém, kde to sociální psychologické drama brutálně přebíjí to, kvůli čemu jsme přišli - badass Punishera. F:/

No a nehledě na to, že tím, že jeho origin tak úzce spojili s
tou armádní konspirací, místo se zločinem obecně, už po vyřešení problému NEMÁ DŮVOD BÝT PUNISHER. Což je prostě fail

Jestli se z téhle slepé uličky dokážou vyhrabat (a showrunner si vytáhne hlavu ze zadku), tak chci příště vidět něco brakovějšího, klidně epizodickou formou, třináct úderných povídek nebo těch třináct dílů rozdělit do několika větších příběhů. Tyhle velké story arcy ale už fakt ne-e.

Ale jinak je to za 6/10, lepší než Luke Cage a Iron Fist (které jsem ani nedal celé), asi na úrovni Jessiky. --neu

Niaz

Tak jsem právě dokončil maraton a jsem nadšen.

Vládní konspirace a kecy v kanclech mi nevadily, ba naopak. Úplně nejvíc se mi ale líbila linka s Lewisem, pěkně to ukázalo na problém s traumaty z válek.

Jediný problém jsem měl s tím co říká i MikeZ, že Punisher už teď více méně nemá důvod být Punisher. Snad z toho scénáristi obratně vybruslí. (Nebo, že by se tímhle Frankova linka uzavřela?)

Za mě tučných 9/10.

Ninjer

Nechci spamovat, ale MikeZ... ještě k té tvé hlášce:

CitaceDoufám, že sis to užil, protože minimálně dalších šest dílů žádná podobná (a vlastně ani jiná pořádná) akční scéna nebude.

Tak jsem dokoukal třetí díl a naštěstí v tomhle s tebou absolutně nesouhlasím - v každým díle zatím jsou 2-3 akční scény, z nichž jedna je vždy naprosto boží.

Ve třetím díle třeba

ta akce v Afghánistánu, kdy tam chytne Frank berserka... to bylo boží  :o
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

MikeZ

19 Listopad, 2017, 16:25:24 #24 Naposled upraveno: 19 Listopad, 2017, 16:29:56 od MikeZ
Tak ty jsi nenáročný divák. :D Mně teda boží přišly jenom dvě rubačky, a to v prvním a jedenáctém díle.

A ani jedna z nich se i tak nevyrovnala chodbě, schodům nebo Frankovi ve vězení v DD. Vlastně celý Frank se nevyrovnal tomu z druhé série Daredevila. Možná je to důkaz toho, že tahle postava funguje nejlíp ve vedlejší roli, podobně jako Hulk v MCU. ;)

xVEGANx

Tak pozor, treba Kentucky v lese, to bylo velmi slusny :D
Ale jinak...rict, ze kdyz chces rubacku, podivej se na Warzone, to je chabej argument.
Ja chci nekdy plochyho hrdinu v dobe, kdy kazdej sahodlouze medituje o nesmrtelnosti duse, nekoho, kdo ma veci nalajnovany...tohle je dobro a tohle zlo a ja jsem ten, kdo bude soudce a kat.
Presne proto mam rad Punishera, nese si svoje trauma, hluboko v sobe a vyrovnava se s tim po svym...i kdyz treba je jeho moralka nekdy lehce pokrivena a muze jit treba za pomyslnou mez, tak od toho je to kurva Punisher, ne ufnukanej DD (a to ho mam taky rad, ale prave proto je dulezity videt ty propastny rozdily mezi nima a nezapominat na ne a hlavne je nesrovnavat).
Ad linka s Lewisem? To nebudu uz komentovat, nekonecny stigma valecnych veteranu, trapny a pateticky...kdyz uz se lehce otrou o pricinu, tak to zase zahrnou patriotistickym balastem a s gracii si naserou do vlastniho hnizda.
Ad agentka HS: to je kandidat na mega otravnou postavu roku, to uz je mi milejsi ta kikina Page a to me v DD srala mega neskutecne :)
Ja proste cekal Franka, co bude stroj na zabijeni a ne au-pair pro Microvo fakany ::)
Takze nevim, jestli jsem narocny divak, kdyz chci primocarou old school rezbu jako za casu Dirty Harryho :) :)

Rhaegar

21 Listopad, 2017, 22:24:58 #26 Naposled upraveno: 21 Listopad, 2017, 22:38:42 od Rhaegar
Po 4. díle. Přijde mi to, strašně bezpohlavní. Myslím, že mít to jiný název tak na to nikdo nekouká podobně jako shooter z minulého roku. Sice nebyl špatný, ale také nebyl ničím zajímavý.

Ninjer

Ach jo, tak MikeZ měl asi pravdu  ::)  :(

Někde po 3. díle to šlo hrozně dolů... Začátek děje ok, ale teď jak se to rozvíjí, tak je to tak strašně nezajímavý   :-\  A je tu čím dál víc věcí, který mně vadí. Většinou menší věci, ale už se jich nastřádalo dost. (rozepíšu se pak po dokoukání celýho seriálu) Teď jsem dokoukal 7. díl, a v něm se nestalo prakticky nic zajímavýho. Jediný, co mě v tom díle fakt bavilo a zajímalo, byla ta linka s tím mladým veteránem. Nevím, jak je to reálný, ale jeho je mi fakt líto a opravdu mě zajímá, co s ním bude.

Dávám si teď od Punishera na pár dní pauzu, protože mě slušně otrávil.
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Duncan Idaho

Viděl jsem šestý díl a vzdávám to. Linka s rodinou Micra mě nebaví. Vztahová linka agentky mě nebaví. Scény s veteránem přetáčím taky ( chápu, děje se to i v reálu a je to smutné, ale proč je to v seriálu jménem Punisher? ) Mělo to být jiné, než odfláklý Iron Fist, mdlá JJ, nudný Luke. Punisher sliboval v trailerech tah na bránu, 50 minut násilí a odplaty zlomeného muže. Tohle rozebírání role Ameriky na Blízkém východě apod. bylo už v tisíci jiných seriálech.
  --neg --neg --neg --neg --neg

xVEGANx

Ja si z toho odnesl to, ze v DD byl vlastne o dost lepsi, nez ve vlastni serii...a to je tristni F:/

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí