The Punisher - seriál

Založil Wrai, 20 Září, 2017, 18:16:31

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ninjer

:) Snad přeháníš...

Ale jinak jo, britský Kancl a americké In Treatment jsou jedny z mých absolutně nejoblíbenějších seriálů  --poz
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

MikeZ

Ta agentka Homeland Security ale bohužel není žádný Ricky Gervais.  :)

Ninjer

xVEGANx

Ta agentka je dukaz toho, ze kazdej serial se musi zkurvit nejakou naprosto neprijemnou postavou.
A nevim proc, ale pripomina mi Barboru Tacheci, s tim jak mluvi :)

Duncan Idaho

18 Listopad, 2017, 20:19:15 #14 Naposled upraveno: 18 Listopad, 2017, 20:21:34 od Duncan Idaho
Barboru Tachecí  F:/ rofl rofl rofl
ale vážně. To dopadl seriál jako Luke, Jess Jones i Defenders? Natahují a natahují a naaaaaaaataaaaaaaahuuuuujíííííííííííííííííí ??

xVEGANx

Citace od: Duncan Idaho v 18 Listopad, 2017, 20:19:15
Barboru Tachecí  F:/ rofl rofl rofl

No fakt, ten jeji horni ret a sykani a je stejne nesympaticka :)

xVEGANx

Ok, par dojmu po polovine serie...
Od chvile, kdy se objevil na scene partak Billy, bylo jasny z jeho ksichtu, ze je to levak.

Co me fakt stve, je to pokrytectvi. Ukazou potoky krve, ubodani a kdo vi co, ale kdyz tam dojde na sex, zenska neukaze ani tuk...to je ubohy. At se podivaji na American gods, jak to ma vypadat :)
Zajimavej americkej paradox...veterani jsou defacto obeti, vlada je prohnila, duvody k valkam jsou falesny, ale navzdory tomu, jsou porad vsichni patrioti az do prdele a Semper Fi, bratre, Semper Fi ::)
Tahle schizofrenie je pro me porad zarazejici, ale asi to jako evropani budeme vzdy videt jinak.
Tak nejak z toho mam rozpolceny pocity, ale zaroven nemam duvod nekoukat dal. Kazdopadne nadseni bezbrehy se urcite nekona a snad druha pulka nejak dojmy srovna.

MikeZ

No hlavě to bylo jasný už podle jména, protože
Billy Russo je přece Jigsaw. :)

Já mám před sebou poslední dva díly a zatím žádná sláva. Ale do jedenáctky to vydržte určitě, přijdou jatka. ;D

xVEGANx

Citace od: MikeZ v 19 Listopad, 2017, 00:18:46
No hlavě to bylo jasný už podle jména, protože
Billy Russo je přece Jigsaw. :)

Hmmm, to mi nejak necvaklo, protoze tenhle charakter jsem vzdy vice mene ignoroval nebo me uplne mijel ve vecech, co jsem cetl. Ale vlastne uplne prekopali jeho puvod nebo alespon jeho vazbu na Franka. Zase je fakt, ze odkaz na jeho pre-Jigsaw prezdivku ladi s tim, jakej je to elegan a Frank na to tady taky narazi. Nejblizsi setkani jsem s nim mel ve filmu Warzone.

Ninjer

Radši tu moc nebudu komentovat, jste teď napřed...

Ale pokud tou Tachecí myslíte tu snědší policajtku, tak ta je za mě úplně v pohodě. A Tachecí mi nepřipomíná, protože tahle je pěkná  :--

A co se týče akce, tak mám za sebou 2. díl, a to rozhodně nebylo jenom o nějakých nudných kecech. To vyštřování je zajímavý a napínavý a akce taky nějaká byla....

Na komiksy Gartha Ennise a Jasona Aarona se to nechytá, ale zatím se mi to FAKT moc líbí.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí