The Punisher - seriál

Založil Wrai, 20 Září, 2017, 19:16:31

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Wrai

xVEGANx

Prosim, at to dopadne dobre, alespon jako Daredevil...at to neni jako Luke Cage.

Wrai

MikeZ

Tak to jsi dobrý, jestli to dáš na jeden zátah. Já na to koukám od rána a jsem zatím u třetího dílu. Je to slušné, ale PO-MA-LÉ. Poměr kecání a punisherování je zatím zoufalý. :)

xVEGANx

Tak uz jsem s tim taky zacal, uvidime co z toho bude, ale...
...sakra, Bernthal ma na Franka ksicht, ale k figure mu chybi jeste asi 15 kilo svalovy hmoty. Pro me je idealni Punisher od Romity, narezany hovada, co ma zada jak letiste. Zadnej vysypanej magor, ale typ jako vysekanej z mramoru.

Majkys

Taky zahájeno... tempo odpovídá dosavadnímu stylu netflixovských komiksáren i když to rozhodně není tak natažené jako u Luka, ale mě to takhle vyhovuje. Zatím se mi zdá, že to chytli za dobrý konec, některé scény jsou dostatečně syrové, jak se na Marvel Netflix MAX sluší. Tak snad to bude dotažené do zdárného konce.
Citace od: xVEGANx v 17 Listopad, 2017, 22:50:49
...sakra, Bernthal ma na Franka ksicht,
- naprostý souhlas  --poz
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

Duncan Idaho

Hele, mě k spokojenosti stačí, že má svaly a nehraje ho dvacetiletý hejsek. Asi to Netflix bere vážně. Poslední dobou jsem z TV tak zklamaný, že si na uklidnění pouštím Odpadlíka. MR. Robot, Walking Dead, Star Trek Discovery. 2017 je pro mě televizní #metoo  :)

Ninjer

Zkouknut první díl a extáze...

Ten build-up k tý scéně s kladivem, která byla jak z toho nejlepšího komiksu  :-*
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

MikeZ

Doufám, že sis to užil, protože minimálně dalších šest dílů žádná podobná (a vlastně ani jiná pořádná) akční scéna nebude. Ale jestli tě do stavu extáze přivádí i nekonečné kecání v kanclech nebo na skupinových terapiích, tak chcípneš blahem. :)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář