Black Panther (2018)

Založil Wrai, 09 Červen, 2017, 22:01:15

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

MikeZ

Citace od: myroslav v 19 Březen, 2018, 13:09:56
Ono to bude do veľkej miery spojené aj s tým, že MarvelStudios dávajú voľnú roku režisérom pri natáčaní, kdežto WB do toho neustále kecá a výsledok stojí za prd (určili si dĺžku filmu, najali ďalšieho režiséra aby dokončil film, ktorý bol prakticky hotový atď).
Veľká škoda, že asi už neuvidíme pôvodnu Snyderovu verziu, vraj to bol úplne iný film, ako sme nakoniec dostali. 


Ehm, jestli si myslíš, že režiséři u Marvela mají volnou ruku, tak jsi hodně naivní. :) Probíhají tam podobné tvůrčí neshody, akorát to má studio pevně v rukou, není o tom tolik slyšet a ve finále z toho filmu dokážou vysoustružit solidní produkt, takže se to neřeší. V minulosti ale utíkali režiséři třeba od druhého Thora, Ant-Mana a i takový Joss Whedon si u druhých Avengers zažil peklíčko.

A jo, je škoda, že neuvidíme Snyderovu verzi. Podle zákulisních drbů byla totiž ještě horší, dokonce "nekoukatelná". :D

myth

Myslím si, že u Marvela poměrně dobře funguje dramaturgie a proto mají jejich filmy takoví úspěch. U DC asi ani žádného dramaturga v pravém slova smyslu nemají, možná někoho, kdo si na něj hraje...

Wrai

Je podľa vás právom nominovaný tento film na Oscara ako "najlepší film"? Podľa mňa nie...ak nejaká Marvelovka mala byť tak pred rokmi Winter Soldier.

Rass

Aby to ešte aj nevyhral. Sorry, ako fajn, bola to jedna z najlepších marveloviek, ale na oscara...? Je nenormálne kam až siaha politická a rasová korektnosť, či ako sa tomu hovorí.
Veď keby to bolo s bielymi hercami a povedzme sa odohrávalo niekde v postkomunistickej krajine, tak je to jednoducho len dobrý akčňák a bodka.

sackettboy

je mi jedno aki su tam herci ale black panther bol urcite lepsi film ako winter soldier, ale urcite nebol lepsi ako Avenegeri...

ta politicka korektnost je uz trapna, zamestnat amikov k sustruhom, nech maju ukolove normy a nebudu mat cas riesit vtakoviny  >:(

Spacecore

Oscaři jsou fraška, už z principu bych nebral nominace a výhry tak vážně, nicméně Black Panther byl skvělej film, ale Avengers rozhodně lepší...

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal