Zaklínač - seriál

Založil Niaz, 18 Květen, 2017, 13:18:37

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

Info z SDCC:

- Henry Cavill bol vybraný z 207 hercov na rolu Geralta.
- Ani raz nepoužil dabléra.
- Nikto z hercov predtým nečítal knihy, teraz ich čítajú všetci...Henry hral hru Zaklínač 3: Divoký Hon, predtým, než bol obsadený do role Geralta.
- Showrunnerka povedala, že v prípade, že dokončia knižnú sériu, hry adaptovať nebudú.

Aktuálne je seriál na desiatej priečke a to ešte ani len nevyšiel!:

Meme:

Wrai

Potvrzeno! Seriálový Zaklínač bude mít český dabing. Na Netflixu se Zaklínač objeví v plné české lokalizaci závěrem letošního roku.

Rhaegar

:.o Netflix se s českou lokalizací opravdu snaží  --poz

Wrai

Ale my si to aj tak pozrieme v originálnom znení, nie?

Rhaegar

Wrai

31.10 sa v Taliansku koná festival zvaný Lucca Comics & Games 2019, kde bude odvysielaný aj plnohodnotný trailer. Festivalu sa zúčastnia aj poniektorí herci a aj autor Sapkowski.

Nové fotky z pilotnej epizódy zvanej "Menšie zlo"... o čom bola tá poviedka? Vraví mi to niečo, ale nevie ma napadnúť.

Rhaegar

Menší zlo je ta kde se stanou události po kterých získá přezdívku řezník z Blavikenu.

Wrai

24 Říjen, 2019, 21:12:35 #97 Naposled upraveno: 24 Říjen, 2019, 21:15:01 od Wrai
Ahá....inak, vedel si, že staršia česká edícia poviedkových kníh(tuším v pevnej väzbe), vydaná asi v 90tych rokoch, obsahuje o dve-tri poviedky viac, než tá novšia v mäkkej väzbe? Raz som ju stiahol ako .pdf na torente.

Rhaegar

A nejsou to ty povídky co nenapsal Sapek, ale lidé mu je přisuzují? Ta o Vesemirovi (to je fanfikce co někde vyšla bo vyhrála nějakou cenu a nakladatelé jí tam přibalili) Pak trable s Merou či jak se to jmenovalo a tu třetí nedám.

Nebo myslíš něco jiného?

Wrai

24 Říjen, 2019, 22:28:37 #99 Naposled upraveno: 24 Říjen, 2019, 22:31:23 od Wrai
Tie poviedky sú fanfic? Tak preto nie sú v ďalších vydaniach.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář