Zaklínač - seriál

Založil Niaz, 18 Květen, 2017, 12:18:37

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Info doposiaľ:

- točí sa prevažne v Budapešti, bolo pár výprav do Rakúska a taktiež sa natáčalo aj v pevnosti Komárno(to je v Maďarsku)
- druhá väčšia výprava bola na Kanárske ostrovy.
- od marca sa začne točiť na Slovensku.

Zatiaľ to vyzerá čisto na poviedky... podľa postáv

(nie chronologicky)

- Kus ľadu.
- Posledné prianie.
- Koniec sveta.
- Ježko.
- (tá s tým zlatým drakom)
- asi sa dočkáme aj bitky o Soden.
- a potom všetky tie kde je Ciri.

Wrai

Momentálne sa natáča na Kanárskych...

- podľa hercov, ktorí sú tam by malo ísť o časti:

- tá s tým Zlatým drakom.(nepamätám si názov)
- ďalej bitka o Sodden
- nejaké scény z Brokylonu.

Wrai

Ďalšie obrázky z natáčania na Kanárskych:

Natáčalo sa v oblastiach:

Roque Nublo:

A presúvajú sa do El Cubo de La Galga, čo bude jasný Brokilon.

Rass

bože, kam chodia tvorcovia historických a fantasy seriálov (a aj filmov) pre nápady na kostýmy? Všimnite si tú ženu uprostred na prvom obrázku, akože aký význam/využitie môže mať tá roztrhaná rybárska sieť, čo má na sebe?  ::)

Wrai

Pri komparze mi je to jedno...viac som zvedavý na hlavné a vedľajšie postavy.

quetzalogg

Citace od: Rass v 15 Březen, 2019, 19:45:11bože, kam chodia tvorcovia historických a fantasy seriálov (a aj filmov) pre nápady na kostýmy? Všimnite si tú ženu uprostred na prvom obrázku, akože aký význam/využitie môže mať tá roztrhaná rybárska sieť, čo má na sebe?  ::)

Moje hypotéza je, že tyhle odrbané komparsisty má divák vnímat jenom podprahově, jako takovou středověkou špínu, smrad a choleru na pozadí hlavního záběru. Filmy a seriály, které tyhle finty nevyužívají, působí nepřirozeně, vyžehleně, namydleně (například Camelot, Shannara, Král Artuš s R. Gerem, apod.).

A už bych fakt rád viděl ze Zaklínače aspoň jeden natočený záběr k namlsání, těch informací o castingu už mám pocamcaď.

spekktrum

Wrai, odkiaľ máš informáciu, že sa natáčalo aj v pevnosti Komárno.

Ja som odtiaľ a vôbec nič som nezachytil...

Wrai

Od komunity na reddite...v Maďarsku majú kľud od náhodných fotografov, ale miesto natáčania na pamiatkách musia ohlásiť a to ide cez veľa ľudí až sa dostane k niekomu kto to napíše na net.

Neviem či Fort Monostor je súčasťou pevnosti Komárno, alebo je to niečo iné alebo je to ten názov po Maďarsky....ale konkrétne sa natáčal vo Fort Monostor.

Tu je fotka od showrunnerky(všimni si stenu):

spekktrum

Aha. Škoda že som o tom nevedel  :'(

Monoštorská pevnosť je síce súčasťou komárňanského pevnostného systému, ale nachádza sa v Komárome (teda ozaj v Maďarsku :) )

Wrai

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí