Zaklínač - seriál

Založil Niaz, 18 Květen, 2017, 13:18:37

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

27 Červenec, 2020, 18:15:27 #250 Naposled upraveno: 27 Červenec, 2020, 18:22:42 od Wrai
A je to tady! Netlix nariadil vytvoriť prequel spin-off seriál Witchera s názvom "Blood Origin", ohľadom vytvorenia zaklínačov...dej sa bude odohrávať 1200 rokov  pred knihami a uvidíme aj konjunkciu sfér.

Rhaegar

Witcher "The Old Republic". Víc Monster, víc vědmáků, víc čarodějů... To je cool, ale chtěl jsem to spíše jako hru od CD Projektu. Ne spin off o Ciri o kterém se vedou řeči. Ale prostě tenhle koncept všeho víc aneb zlatá éra zaklínačů má něco do sebe. Výhoda zároveň slabina, je že to nespoléhá na knižní předlohu.

Tudíž žádná očekávání. Žádná srovnávání atd. Bude to takové čisté.
Problém je, že se to kompletně vykašle na lore, který už je tak dost frakturovaný. 

Wrai

Old Republic je v kurze...viď GoT prequel...presne ja si myslím, že Witcher najviac utrpel tým, že má knižnu predlohu. Toto si myslím, že by mohlo fungovať. Diváci budú odbremenení od porovnávania.

Declan de Barra bude showrunnerkou, Andrzej Sapkowski bude ako konzultant...a uvidíme aj to akí boli elfovia pred príchodom ľudí.

Rhaegar

Hmm já jsem si teď přečetl, že to má být příběh prvního zaklínače. Takže to zase tak horké nebude.
Takže to bude úplně to samé co už jsme dostali jenom s nižšími produkčními hodnotami a OK ziskem.

Wrai

Základný opis pre seriál...ale v rozhovore so showrunnerovkou opísala aj tieto veci.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář