Zaklínač - seriál

Založil Niaz, 18 Květen, 2017, 13:18:37

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

quetzalogg

Podle mě každý, kdo stáhl (nebo legálně shlédnul) ten seriál, viděl špatnou verzi, a to nejen kvůli tomu cliffhangeru na konci.
Mě na tom prostě absolutně neseděla atmosféra (či spíš naprostá absence atmosféry). Ocenil jsem jenom soundtrack.
Ale soudě dle popularity seriálu, jsem s tím názorem v menšině.

Rell

08 Březen, 2020, 23:20:04 #231 Naposled upraveno: 08 Březen, 2020, 23:31:49 od Rell
to quetzalogg:

...ale nejsi... ;)
Na to kolik kolem toho bylo humbuku, tak výsledek tedy nic moc.... >:(

Herci docela dobrý, výprava výborná, ale jak píšeš, nemělo to tu správnou atmosféru...
To byl i původní Zaklínač bratrů Poláku o několik levelů výše i když postrádal peníze, herce, scénáristy a režiséry zvučných jmen....

Je škoda, že se této předlohy nechytla nějaká Evropská produkce, možná by byl výsledek o poznání lepší...
...no uvidíme co nám Amíci předvedou v druhé sérii...

Wrai

Natacanie bolo prerusene kvoli koronavirusu.

Wrai

Natáčanie dostalo zelenú...som zvedavý či budú natáčať aj na Slovensku.

Koncept arty:

Dryády:

Trpaslíci:

alexxiik

Trpajzlíci vyzerajú ako svalovci z fitka, ktorí vyliezli po korone von  rofl  rofl  rofl

Rass

Tak ale stále je to zlepšenie o 100% voči prvej sérii.  --poz

Wrai

Koncept arty...toto je este pred prvou seriou.

Duncan Idaho

07 Červen, 2020, 02:17:05 #237 Naposled upraveno: 07 Červen, 2020, 11:37:12 od Duncan Idaho
Svalovci lepší než liliputi  :-\
Zelené holky lepší než řecké tmavé amazonky s kopím
btw:  Ta stará babička napravo jako má být Eithne ?
btw 2 : sukně se mi nezdají. Mají to být gerilové bojovnice z lesa. Tohle by jim překáželo v pohybu a stealthu. Oni i ti konceptartisti nebyli nic moc.

Rhaegar

Duncan Idaho: No vezmi si v čem byli schopní šermovat třeba takový samuraiové. V těch jejich hábitech by si člověk rozbil ústa už jen při chození. Takže si nemyslím, že by to v sukních bylo tak zlé :D

Duncan Idaho

Sukně jsou antifeministické. Působí hlavně urážlivě. Navíc definují pohlaví. Další urážka. A Netflixí aláWitcher musí vychovávat.
A já si samurajů ani nevážim  ;D ty jejich souboje jsou víc rituální tanec než opravdový boj. :azn:  Průměrný nemytý habán s obouručákem a očním herpesem by tehdy v Japonsku dobyl i hrad. Sám.  :--  :--

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář