Zaklínač - seriál

Založil Niaz, 18 Květen, 2017, 13:18:37

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Ak sa nemylim tak ani v poviedke ich nezabijal...Pavetta potom roztocila ten stol a ukoncila konflikt.

Rhaegar

04 Prosinec, 2019, 19:05:47 #121 Naposled upraveno: 04 Prosinec, 2019, 19:11:41 od Rhaegar
Problém s tou choreografií je, že takhle by prostě lidi ve zbroji z boje nevřadil.
A kdyby tu zbroj neměli tak jsou zase všichni mrtvý.

Ale tady co jsem pochopil z toho videa tak oni mají být mrtvý ikdyž z mého lehce zasvěceného pohledu to nedává smysl. Nebo to z toho videa cítíte jinak?

Wrai

Ťažko povedať, podľa mŕtvi nebudú, len zranení...Keby ich chcel zabíjať asi by sa zameral na krk.

Rhaegar

Pusť si to zpomaleně. Seká tam na krk docela často. Dobrý je třeba hned ten první útok ve videu. Seká po helmě. V reálu by to vojákovi prakticky neublížilo. Kdyby jí neměl tak je mrtvý.
Takže teď si vyber :/ Podle mě v té filmové realitě jsou mrtvý. Tak to funguje snad ve všech filmech co jsem viděl. Seká se tasm do zbrojí jako by to byl lightsaber.

Wrai

04 Prosinec, 2019, 21:07:00 #124 Naposled upraveno: 04 Prosinec, 2019, 21:08:47 od Wrai
Tak hneď prvému dá po hrudi zbrani po krku, ja vidím, že väčšina dostáva zásahy do prilieb...je tam aj záber keď udiera rukoväťou.

Wrai

Wrai

quetzalogg

Tak minimálně o hudbě už víme, že se povedla.

Wrai

Rhaegar

Půl století poezie je téměř perfektní fanfilm.
Jediné co bych vytknul je možná až příliš kompaktní scénář a jedno pochybení v loru.
Za mě 9/10. Nelitoval jsem jediné minuty. 
Zaklínači podle knih mohou používat znamení bez medailonu. Ten na znamení nemá žádný vliv. Znamení mohou používat všichni kdo mají potřebné znalosti. V knize jsme se však dozvěděli, že na znamení mají vliv elixíry.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář