Zaklínač - seriál

Založil Niaz, 18 Květen, 2017, 12:18:37

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

Netflix práve potvrdil druhú sériu, ktorá vyjde v 2021

Wrai

Wrai

Netflix včera zverejnil názvy epizód...sú to tie uniknuté...aj ku nim animácie:

Wrai

Kratka ukazka boja na zamku v Cintre:

Na margo toho recenzenti uz obdrali screenre prvych piatich casti...a choreografiu subojov velmi chvalia

Rell

04 Prosinec, 2019, 13:09:47 #114 Naposled upraveno: 04 Prosinec, 2019, 13:11:32 od Rell
No vypadá to sice dobře, ale z tak krátké ukázky si netroufám vyvozovat, jestli je to dobré či ne....
Holt si člověk bude muset počkat, ač na full díl seriálu.... :D

p.s. a že to ti recenzenti chválí....no to není až tak překvapivé....
Tobě kdyby Disney poslal screeny k SW, taky bys je asi nehanil....to by si v budoucnu měl jedinou jistotu,
že ti už nikdy nic předem nepošlou... :D
Takže od Netflixu je to spíše geniální marketingový tah a reklama zdarma.... :--

Wrai

04 Prosinec, 2019, 13:14:53 #115 Naposled upraveno: 04 Prosinec, 2019, 13:18:56 od Wrai
Lenze oni neposielaju screenre fanusikom Zaklinaca, ale recenzentom vseobecnym, ktori sa tym zivia a do mesiaca zrencuju niekolko serialov od roznych stanic..recenzia by mala byt nestranna...takze keby mne niekto poslal na recenziu trebars "Orange is the new black" tak neviem aky postoj by som zaujal, pretoze neviem o co ide.

Rell

04 Prosinec, 2019, 13:27:12 #116 Naposled upraveno: 04 Prosinec, 2019, 13:36:22 od Rell
...to je ale jedno.....furt by jsi to asi totálně neodepsal....přeci jen je to Netflix....
který určitě vydává i jiné seriály a filmy co jsou těm recenzentům blízké....
Nikdy nevíš...kdy se ti budou jako recenzentovi i jiné screeny předem hodit :D

p.s. znám to osobně s jednou nejmenovanou Německou značkou,
která mi začala, jen tak mimochodem jako výtvarníkovi zasílat jejich výrobky....
Dříve jsem o nich v životě neslyšel a nepoužíval jsem je....
No a po pár dárcích....no přiznám se, že jsem je začal u známých i na stránkách trochu vychvalovat,
ač bych si od nich asi nic nekoupil....byl jsem zvyklej na jinou značku...takže asi tak...
(...za to se dnes samozřejmě  velice stydím....ale dárky nevracím...:D )

Wrai

Ano o tom je dneska instagram...znacka si najde influencera/rku posle jej tovar zadarmo aby ich v instastory alebo v prispevkoch chvalila.
A hoci je to chujovina, on/ona o tom vie tiez pise skvele veci, robi skvele fotky okolo toho a este da aj kod na zlavu "meno10" aby si mal tu chujovinu o 10% lacnejsiu.

Rhaegar

Sice tomu chybí krev takže Cavil máchne a maník je na zemi. Taky tam maníka se zbrojí švihne do zad a on to odskáče tak jako by na sobě nic neměl. Prostě se tady zbroj naprosto ignoruje. To otáčení dokola je hodně dramatické. V reálu bu to nevypadalo tak akčně.

Ale jinak je to fakt dobré. Všechny věci jsou tam proveditelné. A i takové věci na které se jinde dlabe. Například odrazit nepřítele mečem a volnou rukou ho čapnout a svalit na zem. Nebo chytnou meč oběma rukama za čepel a praštit záštitou. Nebo všechny ty obrané postoje (nebo jak se tomu nadává) se používají )včetně těch co vypadají na první pohled neprakticky jako např. držet meč v obou rukou nad hlavou).

Není to perfektní, ale někdo si s tím dal fakt mraky práce.

Rhaegar

Opravuji se. Asi po stém shlédnutí jsem seznal, že krev tam nemá co dělat. Každý útok jde do zbroje, ale nepřátelé padnou jakoby žádnou neměli.
Kdyby tu zbroj neměli a šermovali takto tak to nemá daleko k dokonalosti. Prostě když tě někdo sekne do plátu tak to bolí, ale nevyřadí tě to. Stejně jako zásah do neprůstřelné vesty. Ten zásah cítíš, je to nepříjemné, ale sám o sobě ti nic neudělá. A v akčních filmech taky lidé nechcípají když dostanou střelu do vesty. Tak nevím proč se to nemohou naučit o historických filmů. 

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář