American Gods

Založil xVEGANx, 07 Květen, 2017, 02:14:18

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

xVEGANx

Tak jaky mate dojmy?
Ja dostal po jednom dile to, co jsem marne hledal u cely serie Preachera.
Vizual me dostal na plny care, prepaleny sceny, ktery k tomu sedej naprosto neskutecne a diky tomu, ze mam knizku porad jeste celkem v hlave, uzivam si uz ted detaily, ktery cloveku neznalyho predlohy, musej zakonite unikat.
A casting se taky vydaril, alespon z toho co bylo do ted k videni + plus co jsem tak nejak posbiral kolem.

Baffman

Já sem byl vcelku nadšenej.
Knížku sem přečetl, ale snad jako jediná mě od Neila nebavila a některý ty pasáže se mi tam četli vyloženě špatně, ale takhle v seriálu to hezky odsejpá a má to docela styl.
Obaszení je vcelku slušný.
Rozhodně budu sledovat dál a vypadá to na další slušný seriál.  --poz

quetzalogg

Taky jsem zatím spokojen. Knížka mi ležela doma hodně dlouho, a nakopnul jsem se k ní právě po shlédnutí preview na seriál, a mě se teda líbila.

Obsazení fajn, až na Bilquis - takhle si bohyni sexu nepředstavuju - i když teda hereckej výkon odvedla solidní  :D
Takže jsem zvědav na další postavy - holku Sam, Hinzelmanna, Mulligana, pana Město... Černobog byl vidět už v traileru, a nikdo lepší na tu roli určitě neexistuje.

Srovnání s Preacherem sedí - ano, takhle nějak to mělo vypadat.

Rhaegar

Viděl jsem zatím trailer a jsem spokojen. Vizuálně to vypadá super a nenudil jsem se. Protože jsem to nečetl tak zatím je to vše co mohu říct. Protože je to takový ten seriál kde se nic moc nevysvětluje a pak to možná všechno vyvalí až na konci. Nebo takový mám zatím pocit. A u takovýhle seriálů (Dirk Gently, Leftovers) mám problém definovat co se mi na tom vlastně líbí když nevím o co vlastně jde, a přirozeně to člověka většinou vytáčí když neví na co to kouká.
Takže asi tak :)

Jinak to srovnání s preacherem... Nečetl jsem (já negramot F:/) a přišel mi jako jeden z těch lepších seriálů roku. Tak mi uniká na co narážíte :)

Rass

Seriál Preacher je asi ako marvelovské Ultimate série v porovnaní s hlavným marvel univerzom. niečo je fajn, niečo je lepšie ako originál a niečo je na pikaču.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář