Komixové vystřihovánky

Založil kaucukovnik, 22 Duben, 2017, 10:27:05

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

xVEGANx

Ty jo, vypada to fakt dobre. Nemas nejaky foto veci z prvniho postu po slepeni?

kaucukovnik

23 Duben, 2017, 19:56:14 #11 Naposled upraveno: 25 Duben, 2017, 13:07:10 od kaucukovnik
Zatím ještě nic slepeno nemám, doufám, že v týdnu se mi podaří vytisknout.

První várka starověku - Babylon, Egypt a Petra:
--neaktuální link odstraněn--
Zatím jen náhledy + stránky samotné, později tomu udělám prezentaci pořádnou.

quetzalogg

Neotálíš ani trochu, teda. To abych si zítra koupil lepidlo a barvičky do tiskárny.  --poz

kaucukovnik

Novinky + drobné aktualizace:

http://zs.hornikruty.cz/papiraci/files/diorama_starovek_v02.pdf

A prosím o radu. Nejsem schopen zařadit tento obrázek:

Z Google překladu OCR francouzského ani holandského textu nijak moudrý nejsem. Heraklion vypadá jako místo, kam je dopis adresován a žádný další místopis v textu nenacházím. Většinou jsou tučné popisky vpravo dole jednoznačné, ale tady to ty "kaskády/vodopády" netrhnou. Příslušné stránky zde:
http://zs.hornikruty.cz/papiraci/files/zahadne_vodopady.7z

xVEGANx

Vypaleni Rima je paradni.
Ciste nahodou, nemas chut udelat nejakej super hero vyjev, nejakou efektni bitku vicero postav a peknym pozadim?
To bych se asi i odhodlal vratit se k nuzkam a lepidlu jako v detstvi :)
Nebo nejaka fantasy evropa v epesni kresbe a vylestenym scanu :)

quetzalogg

Citace od: kaucukovnik v 25 Duben, 2017, 13:06:36

Z Google překladu OCR francouzského ani holandského textu nijak moudrý nejsem. Heraklion vypadá jako místo, kam je dopis adresován a žádný další místopis v textu nenacházím. Většinou jsou tučné popisky vpravo dole jednoznačné, ale tady to ty "kaskády/vodopády" netrhnou.

Řekl bych, že Heraklion v tomto případě není místo na Krétě nebo v Egyptě, ale osoba, které Alix píše dopis (v textu se vyskytuje oslovení Mon cher Heraklion).

Pokud jsem schopen rozluštit, tak na obrázku je vila se zahradami jakéhosi Afriana Sempera. Wikipedia mě poučila o muži jménem Flavius Afrianus Syagrius, původem z Lyonu, konzulovi Říma. Ale že by vlastnil nějakou významnou nemovitost, jsem se nikde nedobral. Ani při prolistování komiksů s Alixem jsem na podobnou scenérii nenarazil.

seeker666

Děkuji za Wiku. Již mám hotové a pověšené na zdi. Tvarová složitost byla při vystřihování peklem ;D Ještě, že jsem si vše raději vytisknul na A3 formát. Pokud by šlo udělat nějaký fantasy výjev, chrochtal bych blahem  :-[ Třeba takový Conan..

While there is tea, there is hope.

kaucukovnik

19 Květen, 2017, 11:11:42 #17 Naposled upraveno: 19 Květen, 2017, 11:19:17 od kaucukovnik
Tak po odmlce je tu aktualizace + rozšíření starověku. Vše soustředěno v prvním příspěvku.

Dětmi slepené modely jsou vyfocené na stránkách našeho začínajícího kroužku:
http://zs.hornikruty.cz/papiraci/index.html
O víkendu přidám další fotky + nějaké mnou slepené.

Edit: Na nějaké ty superhrdiny taky podklady procházím. Pravděpodobný je Batman, možná nějaká Daredevilovská akrobacie nebo Lobácký masakr. Mám taky rozdělaného jednoho Sláina, ale zatím vypadá všelijak.

zdenda

No tak to jsou šikovné děti. Jako kluk (a vlastně i jako dospělý) jsem dlouho lepil. Hlavně z ábíčka. A že toho bylo, ale vše je dnes pryč.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí