The Defenders - seriál

Založil Wrai, 04 Duben, 2017, 19:31:47

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Chujovina na úrovni Luka Caga, čakal som z trailerov viac...len kecali, kecali, kecali ale nezaujimavé kraviny.

navyše pokiaľ si dobre pamätám tak sa Elektra obetovala za Matta, tak čo mu tam vyčíta za debiliny ako ju nechal umrieť.

A ten Sensei Colleen Wing však v IF väznil madam Gao a chcel nejakú spravodlivosť a zrazu sú si rovnocenní? Vrámci päťky Heretikov?

Majkys

No, tak mám taky dokoukáno. Já jsem tedy dost nenáročný divák... no ale ty vole Danny Rand  F:/  ten byl celou dobu  na přesdržku. Scénáristi ho snad museli nesnášet, nebo nevím... ke konci už jsem byl na něj až alergický (proto ty expresivní výrazy) a manželka to kvůli němu v půlce vzdala, prý "že tohle nemá zapotřebí"...  Ale Matt a Jessica v poho, když byli na obrazovce, tak celkem spokojenost. A líbil se mi konec, za jaký to vzal Mistr Tříska,   pardon, Stick (nevím, proč mi ho tak připomíná). Suma sumárum, taková výplň seriálového a filmového letního sucha, nenadchnula, neurazila.
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

xVEGANx

sackettboy

konečne som to dopozeral, na mňa to zapôsobilo viac než JJ či LC, asi by som to dal na rovnakú úroveň ako IF, bohužiaľ seriál sama dráma hádky a málo akcie, nejaké plus to získalo len na odhaľovaní informácii o Ruke a podobne, no neviem takýmto štýlom tie seriály pochovajú...

myth

23 Leden, 2018, 14:57:24 #14 Naposled upraveno: 23 Leden, 2018, 15:02:35 od myth
Shlédnuto. Musím říci, že mě to docela bavilo, ale dost mě štvala nevyváženost jednotlivých dílů. První půlka až do seznámení Defenders měla spád a švih, ale ve chvíli, kdy se dali dohromady, místo aby vše gradovalo, se to začalo rozplyzávat. První půlku tak mohli více natáhnout a druhou spíše zkrátit s větším tahem na branku.

Navíc mi to tu přišlo poznamenané syndromem Ligy spravedlnosti. Tedy že postavy nejsou takové, jaké jsou, ale takové, jaké potřebují scénáristé v rámci týmovky. Takže v JL Superman je najednou druhořadý čučkař a tady Luke Cage projde zdí a Jessica Jones unese pár tun, aby potom nedokázali dostat na zem každého a naopak každý druhý je dost zpracovával. Podobně i Iron Fist mi moc nepřipadal jako misrt kung fu.

Moc se mi líbilo seznamování Defenders a hlavně jejich postupné scházení se na jednom místě, kde vyvrcholení bylo naprosto parádní (klidně to mohli udělat až ke konci s tím, že by se následně už vše uzavřelo). Vedlejší postavy byly dost zajímavé, hlavně na blondýnky se moc dobře koukalo a také se mi líbila interakce Jessicy a Luka s okolím.

Jak jsme psal na začátku, převládá spokojený pocit.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář