Avengers: Infinity War / Endgame

Založil Rass, 26 Leden, 2017, 20:09:09

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

To majú dákych predpotopných botov, keď mažú na základe názvu a nie obsahu.

quetzalogg

Právě že v tom archivu jsem měl složky pojmenované Cierna vdova 1-8, ale v nich uvnitř už byly obrázky pojmenované Black Widow. Takže asi šli do hloubky.

myth

Nemohu si pomoci, ale mě od počátku trailer na Černou vdovu evokoval Rudou volavku a potom už jsem myslel jen na to, jak si jí musím zase pustit.  ;D  Jinak mě v traileru asi nejvíce zaujal Red Guardian.

quetzalogg

Citace od: myth v 12 Prosinec, 2019, 17:11:18Nemohu si pomoci, ale mě od počátku trailer na Černou vdovu evokoval Rudou volavku a potom už jsem myslel jen na to, jak si jí musím zase pustit.  ;D  Jinak mě v traileru asi nejvíce zaujal Red Guardian.

Koukám, že jsi po letech změnil avatara, z blondýny na blonďáka  :D . Toho Thora ti někdo uháčkoval? Je to docela pecka, kdybys měl v autě na zadním okýnku komplet Avengers v tomhle stylu...

sackettboy

nemyslim si, ze je black widow tak zaujimava postava, ze unesie 2 hodinovu filmovu stopaz, takze nic od toho filmu nejak neocakavam. ak to bude dobre budem pozitivne prekvapeny. ani trailer nie je najlakavejsi zostrihany, ale u niektorych filmov to tak byva a film potom aj tak stoji za staru belu, takze podla toho si nazor nerobim.

quetzalogg

Citace od: sackettboy v 12 Prosinec, 2019, 17:34:59nemyslim si, ze je black widow tak zaujimava postava, ze unesie 2 hodinovu filmovu stopaz, takze nic od toho filmu nejak neocakavam. ak to bude dobre budem pozitivne prekvapeny. ani trailer nie je najlakavejsi zostrihany, ale u niektorych filmov to tak byva a film potom aj tak stoji za staru belu, takze podla toho si nazor nerobim.

Když nic jiného, dá se koukat na Scarlettčinu prdelku, a poslouchat její chraplák (v jejím podání byl sexy i had Ká v Knize džunglí).

sackettboy

Citace od: quetzalogg v 12 Prosinec, 2019, 17:43:22Když nic jiného, dá se koukat na Scarlettčinu prdelku

proti gustu žiaden dišputát :D ale radšej sa pozerám na overal kate beckinsale v underworlde :D, ale to samozrejme neznamená, že si vdovu nepozriem lol

Spacecore

12 Prosinec, 2019, 20:20:15 #337 Naposled upraveno: 12 Prosinec, 2019, 21:04:58 od Spacecore
V tomhle zase vyhrává Widow nad Wonder Woman, ta téměř žádnou prdelku nemá ::) :D

myth

Citace od: quetzalogg v 12 Prosinec, 2019, 17:31:10Koukám, že jsi po letech změnil avatara, z blondýny na blonďáka  :D . Toho Thora ti někdo uháčkoval? Je to docela pecka, kdybys měl v autě na zadním okýnku komplet Avengers v tomhle stylu...

Díky, já si říkal, že se to tu ocení. :)

Komplet Avengers není, ale pár dalších by se našlo. ;) Je to dárek od mojí lepší polovičky k narozeninám. Ona dokáže shánět naprosto špičkové dárky. :) Je to uháčkované, ale bohužel asi už se to asi nedá sehnat, dělala to nějaká paní od Brna a prodávala na aukci v rámci Onkoláčku a už se to tam nenabízí.

P.S. Byla to hnědovláska, ne blondýnka. Ale nejsi první, kdo si to myslel, nejspíše pomýlí, že má žluté tričko. ;)

quetzalogg

Citace od: myth v 12 Prosinec, 2019, 22:29:29P.S. Byla to hnědovláska, ne blondýnka. Ale nejsi první, kdo si to myslel, nejspíše pomýlí, že má žluté tričko. ;)

Vážně? Byl bych přísahal... no to je fuk.

Ten panáček mi připomněl mou oblíbenou videohru Little Big Planet

Nikdy to nemůžu hrát, když u toho někdo je, protože mi vždycky naskočí takovej nablblej úsměv.... :-[

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář