Avengers: Endgame - vstup na vlastné nebezpečenstvo - SPOILERY!!!

Založil Rass, 26 Leden, 2017, 19:09:09

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rass

Osobne si myslím, že Bucky by bol lepší Kap, ale tvorcovia na to nemali gule, aby uprednostnili belocha. 

kony83

Fakt velký spoiler :)

Spacecore

Já se velmi těším na Enternals a jako třesu se obecně na příchod velkých kosmických entit, které by i podle Jima Starlina mohly začít přicházet spolu se Strangem dvojkou. Jako padoucha vidím svého oblíbeného Kanga dobyvatele (po cestování časem v Endgame by byla ideálka kdyby přišel padouch, co cestuje časem) anebo Galactuse.

Myslel jsem, že Cap bude Bucky, Falcon mi vůbec nevadí jako novej Cap, ale on jako herec / postava není moc výraznej. Týnka v kině dokonce říkala "kdo to sakra je?" :D (před Infinity war zkoukla všechny marvelovky téměř naráz během jednoho měsíce, takže občas neví, kdo je kde a proč).

Wrai

Palec dole za to, že chcú zas uviesť Endgame do kín s pár scénami navyše, aj to na konci...už vytĺkli od ľudí dosť teraz idú od nich ešte žmýkať a...to je ako politika v EA games s DLC

Spacecore

Za mě teda palec nahoru, za A) tím porazí Avatara, za B) je to celkem savage gesto takle to provést právě kvůli dobytí Avatara a za C) neměl jsem čas zajít na to pod druhé, teď by to mohlo vyjít a bonusy potěší 8-)

magik

Tak neviem ako je to v Česku, ale na Slovensku tento re-release vraj nebude :( Uz si nepamatam kde som to citala, ale dava to zmysel, ved ani vianocny Deadpool 2 k nam nedorazil.

@ Wrai: ber to tak, ze nik ludi nenuti ist zas na to do kina :D

Wrai

Nie, ale takáto politika ma serie, buďto vydajme finálny a poriadny produkt alebo serme na to a dajme to ľuďom ako bonus na DVD a Blu-ray alebo rovno ako director's cut.

Ďalšia vec, vo Zvolene máme napríklad len tri kinosály...toto by zas okresalo rozvrh u iných filmov.

magik

Tak asi ani nasim kinam peniaze nesmrdia a re-release Endgame by na Slovensku (a asi aj v Cesku) mal byt 11.7.  :)

myth

Je to sice super film, ale zase jen kvůli pár potitulkovým scénám na to podruhé nepůjdu. To si počkám, až to půjde na HBO. :D

Wrai

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář