Iron Fist - seriál

Založil Wrai, 10 Říjen, 2016, 14:15:45

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

magik

Citace od: Wrai v 22 Březen, 2017, 20:31:12
Harold je Faramir ... kua, a celý seriál som rozmýšľal kde v pekle ten herec hral, teraz som si spomenul.

Diky, tiez som mala taky pocit ze ho poznam odniekial ale neprisla som na to sama  :D

Wrai

Aj napriek výraznej kritike dokázal Iron Fist sledovanosťou poraziť seriály ako Luke Cage, Daredevil druhú sériu, Stranger Things a najnovšiu sériu Orange is the New Black

sackettboy

Este som nevidel posledne 3 casti. Ale ja som sa pri nom bavil zatial viac ako pri JJ, LC a Dardevilovi 2 dokopy. Skoda len ze je danny tak naivny  F:/

magik

Citace od: Wrai v 31 Březen, 2017, 23:17:08
Aj napriek výraznej kritike dokázal Iron Fist sledovanosťou poraziť seriály ako Luke Cage, Daredevil druhú sériu, Stranger Things a najnovšiu sériu Orange is the New Black

A tuto infromaciu mas odkial? Lebo netflix nezverejnuje svoje cisla sledovanosti. 
Na wikipedii som nasla ze premiera asi mala (podla 7Park Data) vyssiu sledovanost ako Daredevil a Luke Cage, ale kolko ludi to realne dopozeralo je otazne.

Wrai

The superhero drama's March 17 premiere was the most binge-watched this year for a Netflix drama, according to data from research firm 7Park Data, which measures number of streams on subscription video services. The company found that 54.7% of "Iron Fist" streams on the premiere date were of episodes three or higher. The average hour-long show on Netflix has a binge score of 46.9%.

"Iron Fist" also accounted for 14.6% of all Netflix streams on March 17 -- the highest percentage of any series premiere that 7Park measured, topping "Stranger Things" (4.0%), "Marvel's Luke Cage" (12.8%), "Marvel's Daredevil" Season 2 (13.8%), and "Orange is the New Black" Season 4.

Rass

Zostávajú mi ešte dve časti, ale neni to zlé. Najlepšia postava jednoznačne Colleen Wingová. Sklamaním bol pre mňa trochu hlavný hrdina, aj ako postava - naivný truľko, aj jeho predstaviteľ. Nesedí mi ani to ako ho hrá (výrazy a gestá), ani jeho bojové umenie. Pri prvej sérii Daredevila som bol veľmi milo prekvapený ako to herec zvládol. U Iron Fista, ktorý by mal byť podľa mňa rovnako dobrý bojovník alebo ešte vymakanejší ako DD, bolo ale veľmi vidieť, že herec je nováčik a kedy sa dalo mal Danny kapucňu, aby ho mohol zaskočiť profík. Škoda, mohli to dotiahnuť, keď to má byť majster niekoľkých štýlov. Stále sa mi to ale páči o málinko viac ako Luke Cage. Čiže moje poradie:
1. DD
2. JJ
3. IF
4. LC

magik

Citace od: Wrai v 31 Březen, 2017, 23:32:52
"Iron Fist" also accounted for 14.6% of all Netflix streams on March 17 -- the highest percentage of any series premiere that 7Park measured, topping "Stranger Things" (4.0%), "Marvel's Luke Cage" (12.8%), "Marvel's Daredevil" Season 2 (13.8%), and "Orange is the New Black" Season 4.

Ale to ze si premieru pozrelo viac ludi podla mna nic neznamena, dolezite je kolko ludi to aj dopozeralo. Napriklad o Stranger things v den premiery nikto poriadne nevedel a ked sa rozkriklo ze je to dobre, tak to podla mna kuklo o dost viac ludi. Vies ako to myslim?

Majkys

Tak po shlédnutí to mám podobně jako Rass. Na seriálu Iron Fist mě nejméně bavil právě Iron Fist. Jeho bojové umění skutečně nebylo přesvědčivé a i když to normálně nemám moc rád,tak tady by v některých situacích prospěl rychlejší střih, který by zakryl jeho "yowai" slabé techniky. Smutné je, že  na youtube lze najít spousty videí od amaterských bojovníků/filmařů, které občas vypadají lépe, než bylo tady (třeba takový Ginger Ninja Trickster nebo partička okolo kanálu sssentertainment ).
Představitel Dannyho fakt nebyla úplně trefa do černého, to Luke má proti němu charizmatu na rozdávání a díky němu jsem celkem v pohodě dokoukal  LC i přes nic moc scénář.
  Ale jinak mě seriál IF bavil, hlavně rodinka Meachumových - všichni tři měli něco do sebe, i když Harold vedl  :) ! Gao A Colleen super, tentokrát mě ale trošku lezla na nervy Claire. Už se těším na Defenders.
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

Wrai

Citace od: magik v 01 Duben, 2017, 13:16:20
Ale to ze si premieru pozrelo viac ludi podla mna nic neznamena, dolezite je kolko ludi to aj dopozeralo. Napriklad o Stranger things v den premiery nikto poriadne nevedel a ked sa rozkriklo ze je to dobre, tak to podla mna kuklo o dost viac ludi. Vies ako to myslim?

Premiéra je vždy dôležitá...či sa jedná o káblové televízie, kiná alebo stream.

Wrai

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář