Iron Fist - seriál

Založil Wrai, 10 Říjen, 2016, 14:15:45

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

MikeZ

Rass

a sakra  >:(
tak ale raz to už muselo prísť. A možno to nebude až taký priekak, určite kuknem a urobím si svoj názor.

Wrai

xVEGANx

Citace od: Rass v 10 Březen, 2017, 15:51:02
a sakra  >:(
tak ale raz to už muselo prísť. A možno to nebude až taký priekak, určite kuknem a urobím si svoj názor.

Ja myslel, ze to uz prislo s Lukem Cagem :)

Wrai

Prvé dve časti za mnou....a zatiaľ sa mi to páči(viac než Luke Cage).

Akurát:

Mi prišlo zbytočne zdĺhavé tá rieška s Joy a Wardom ohľadne Dannyho identity...hneď ako nabehol do ich kanclu a oni spochybňovali jeho identitu, tak mal vyrapotať príbehy z detstva, the end...a nie to tu riešiť cez dve časti  ::)

A navyše čo za blbosť je to, že mu nemajú ako overiť identitu, odtlačky prstov a DNA test predsa nemôžu byť jediné spôsoby....čo tak stomatoligický záznam, zdravotná karta? Alebo snáď nikdy nebol u zubára alebo doktora?

sackettboy

u LC sa po tretej časti nemôžem prinútiť pokračovať a musím sa presviedčať ku každej jednej časti, u Iron Fista po dvoch častiach zatiaľ celkom dobre, zaujíma ma čo bude ďalej a príde mi to lepšie ako LC či JJ, tie 2 hodinky uplynuli oveľa rýchlejšie ako u zmieňovaných predchodcov

Wrai

Ja som to už pozrel celé a hodnotím to na úroveň Jessici Jones...bavilo ma to. Luka Caga dávam na posledné miesto, Daredevila na prvé...

Paradoxne, ale posledné časti(asi 3) ma už tak nebavili aj to jeho bojové umenie ako keby pokuľhávalo, pri ostatných Netflixových marvelovkách to však pri konci gradovalo.

Herecké obsadenie  --poz ... Colleen Wing neskutočne sympatická herečka...madam Gao to, ale ako postava u mňa vyhrala, celková tá záhadnosť okolo jej postavy bola super a tá jej občasná korčuliarska chôdza bola top.
Čo sa týka Harolda:
To bol pre mňa jasný záporák od začiatku...hneď ako som uvidel tvár toho herca.

Ward s Joy boli trápni. Claire tu podľa mňa tiež ťahala za kratšiu slamku.

Inak:
Stick je s tým rádom Crave mother? Alebo je samostatná jednotka? Som čakal, že sa ukáže...

magik

Tiez mam dopozerane a dost ma to bavilo. Jessica bola trochu napinavejsia, ale Fist bol vacsia zabava ako Luke Cage. Celkovo to hodnotim ako dobry prirastok do Marvel Netflix sveta.  :)

Wrai

Harold je Faramir ... kua, a celý seriál som rozmýšľal kde v pekle ten herec hral, teraz som si spomenul.

sackettboy

mas pravdu tiez som ho nedokazal zaradit, zmenil sa

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář