Logan (2017)

Založil Niaz, 05 Říjen, 2016, 23:16:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

Bol to koniec Wolverina, nie? Nie X-menov ako takych.. takze si myslim dodat by bolo co.

MikeZ

Úplně by to rozbouralo emocionální vyznění toho filmu, dobře že tam nic není. Johnny Cash bohatě stačí.

Dadejs

Viděno dnes a fakt naprostá pecka. Aktuálně na CSFD 92 % a rozhodně naprosto právem. Opravdu jeden z nejlepších komiksáků za poslední dobu. A ten konec.... no nebudu spoilovat, ale fakt to nemá chybu.

MikeZ

Přiznám se, že u posledního záběru i slzička ukápla. :)

xVEGANx

Ze bych se zase po delsi dobe vydal do pritmi kinosalu? Celkem jste me navnadili :)

Dadejs

Citace od: MikeZ v 04 Březen, 2017, 23:45:08
Přiznám se, že u posledního záběru i slzička ukápla. :)
celý kino bylo rozsekaný. Já su měkota, ale vedle mne seděli dva náctiletý kluci a taky byli úplně v pr...

Niaz

Citace od: Wrai v 03 Březen, 2017, 20:22:48
No prezraď, je tam po titulková scéna? Alebo mám vstať a vytriasť z mikiny popkorn hneď ako uvidím "Directed by..."

Ale začul som chýry, že je tam:
Deadpool 2 teaser?

Sorry, nebyl jsem tu. Ostatní mají recht, žádná potitulková scéna se nekonala.

magik

Ak to nahodou este niekto nepocul, tak teaser na deadpool ide v amerike, ale nie ako potitulkova scena, ale pred zaciatkom filmu.  ::)

MikeZ

V tématu Deadpoola už je ten teaser postnutý v HD. ;)

SaNiGU

skutočne veľmi dobrý film a k dokonalosti mu naozaj veľa nechýbalo - možno zaujímavejší záporák, ktorý by bol zároveň fyzickou hrozbou pre Logana (takto tam bol Donald Pierce - ktorý bol zaujímavý ale pre Wolverinea nebol výzvou a potom jeho klon, ktorý mu bol po fyzickej stránke viac než vyrovnaný ale bola to postava bez charakteru) a aspoň jedna scéna v ktorej by bolo jasne ukázané ako si Logan a Laura prirástli k srdcu. Tým pádom by ten koniec bol ešte emotívnejší. Jednoducho v duchu ma už celkom nerva bila keď ju Logan furt osočoval a ku koncu som už kričal objím ju už konečne ale nestalo sa to až na úplnom konci čo už podľa mňa bolo trochu neskoro. Ale je to parádny, drsný a emotívny film. Odporúčam.  --poz

thx to Sir_Pete
Moje preklady: http://www.kocogel.info/index.php?topic=8512.0

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář