Logan (2017)

Založil Niaz, 05 Říjen, 2016, 23:16:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rass

Keby ešte ukázali pazúry na nohách, tak sa urobím, ale chápem, že tie si asi nechajú až do filmu, ako veľké prekvápko pre divákov, ktorí lauru nepoznajú.  :-*

Wrai

Díky za spoiler...

Inak tá malá je autistka?

Najväčšie prekvapko pre mňa bolo keď vytiahol X-men komiksy... to nemali dávať...viete si predstaviť, žeby Darth Vader v Rogue One vytiahol komiksy so svojou sériou?

Rass

kokos, to mi nehovor, že si o Laure toto nevedel, čo tak zablúdiť aj do iných komiksov, než SW?  ;)

Nie je autistka, je to o triedu lepšia zabijačka ako Logan, ale vycvičilu ju za zatvorenými dverami, ako bezcitnú zbraň.

Ale tak keď je to v budúcnosti a X-Meni sú už iba spomienkou, tak môžu o nich vydávať komiksy.

Niaz

19 Leden, 2017, 20:27:42 #13 Naposled upraveno: 19 Leden, 2017, 20:43:53 od Niaz
I v naší "nudné" realitě vydáváme komiksy o obyčejných lidech, a třeba i jejich obyčejných příbězích. Nevím proč by v realitě s mutanty a X-Men nevydávali komiksy s mutanty a X-Men. :)

Btw. Ještě vyšel red band trailer, trochu přidáno krve a jedna scéna na konci:

https://www.youtube.com/watch?v=GkeHIiJTzIg#

Wrai

Wrai

Niaz

Tak jsem včera byl na premiéře a naprostá pecka! Jackman a Stewart se se svými ikonickými rolemi nemohli rozloučit lépe a představitelka X-23 byla fantastická.

Mě osobně k úplný dokonalosti chybělo jen trochu svižnější tempo, ale jinak jsem tomu neměl co vytknout. --poz

Nezbývá než doufat, že se trend uchytí a uvidíme víc R-kových komiksových zpracování. :)

Wrai

No prezraď, je tam po titulková scéna? Alebo mám vstať a vytriasť z mikiny popkorn hneď ako uvidím "Directed by..."

Ale začul som chýry, že je tam:
Deadpool 2 teaser?

magik

Ja som bola na predpremiere a vacsina ludi v kine pockala na koniec, no nic tam u z nebolo  ::)

myth

Byl jsem včera a musím říci za mě naprostá spokojenost!  :oD Loučení Jackmana a Stewarda se svými rolemi nemohlo být lepší.

Pokud vím z recenzí potitulková scéna není a je to dobře. Byl konec a není k němu potřeba vůbec co dodat.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář