Valerian and the City of a Thousand Planets

Založil Kocour, 25 Červen, 2016, 09:40:47

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

kemen

Mne sa film celkom páčil, ale súhlasím s názorom, že výber hlavných hrdinov totálne zabil celý film resp prípadnú sériu...
Mali vybrať v oboch prípadoch niekoho staršieho... hrdinov charizmatického a drsnejšieho vzhľadu...

quetzalogg

Tak neříkejte, že se vám nelíbil ten nápad s pohybem ve dvou dimenzích, minimálně to bylo originální. Casting Valeriana byl fakt omyl, ale Laureline? To nebylo tak zlý. Akorát teda na začátku to vypadalo, že má ve vršku bikin takový dvě rozinky, ale kosmickou kombinézu měla ušitou, jako by se jí tam musely vejít pětky.

Ale pokračování skoro určitě nehrozí, leda nějakej na výpravu skromnější TV seriál. Kdyby vypadal aspoň jako The Orville, tak bych byl celkem spokojenej.

Duncan Idaho

26 Listopad, 2017, 21:55:06 #12 Naposled upraveno: 26 Listopad, 2017, 21:59:33 od Duncan Idaho
Besson měl vždy slabost pro vychrtlé hochy. Taková byla tehdy i Milla Jovovich. Akorát ona měla něco do sebe ( já jí mám rád do teď ) :-*
Tenhle konstrukt modelingového byznysu je bohužel dost oblíbená celebrita. Bude i v jiných blockbusterech   F:/

brrrrr

xVEGANx

sackettboy

ja by som povedl ze hochy lebo na mille jovovich mi nic zenske nepride  rofl

Wrai

Jedine efekty boli parádne...inak to bola múka, tie debaty medzi Valerianom a tou agentkou po celý film, už boli na facku nohou scenáristovi.

Hodnotím to ako film John Carter.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář