Obecný comics talk

Založil Raul, 17 Červen, 2008, 13:08:19

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Spacecore

pardon, že nepoužiju google, ale rovnou se zeptám :D

DMZ to nevyšlo komplet, že ne? Pochmurný kraj a Saga taky ne, mám pocit?

Baltimore tady máme od Kerama komplet a Y vyšlo do konce a 100 nábojů chybí díl, je to tak?

Gmork

Jo, tak nějak sis na všechno odpověděl sám. ;)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Spacecore

Citace od: Spacecore v 11 Srpen, 2018, 07:28:38Ale abych jen neplácal o tom, že jsem si něco přečetl.. Co teď? Do jakých sérií se mám pustit? Teď se chystám na Hitmana, až dovychází 100 bullets, tak na ně, pak bych rád Mýty, Boys, Goona, Crossing midnight .. Co tu ještě máme, ať na fóru, nebo vydané komplet, co by mě po těhdle sériích bavilo? něco dospělého, vertigovského... Díky

Hitman byl OK, Boys mnohem lepší, ale už jsem asi kapánek z Ennise vyrostl a příjde mi, že pořád omílá ty samé motivy dokola (který autor ne, že?) a já už jsem se jich přejedl. Možná to bude tím, že jsem od něj už přečetl většinu zásadních věcí.

100 kulek mě zklamalo dost. První knihy super, ale ta nekonečná konspirační zápletka, kde to byl obří spletenec vztahů kdo proti komu apod. mě fakt minul a neužil jsem si to.

Zato mě dost bavila Sága a Y: Poslední z mužů, ale víc knih už bych asi nezvlád :D

No a Mýty ty byly naprosto super! Teď jsem je dočetl anglicky a bylo to přesně něco pro mě. Sedlo to mému vkusu perfektně. Tam to byla asi do tří čtvrtě krasojízda, načež ale ke konci začal scénář dost pokulhávat a finále bylo trochu (víc) divné, ale nevadí to, pořád je to série k zulíbání.

Teď se chystám dočíst poslední tři knížky Unwritten, na toho Goona (od Kerama) a Crossing Midnight. + bych chtěl dočíst Walking dead, Invincible a Hellblazera, který nemám pořád dočtený.

Něco dalšího, co bych určitě neměl propásnout? Z větších dospěláckých vertigo sérií? Nebo i mimo Vertigo samozřejmě. Rachel Rising vypadá zajímavě.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář