Obecný comics talk

Založil Raul, 17 Červen, 2008, 13:08:19

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

alexxiik

Mne sa najviac páči Hawkman... na druhej strane najmenej WW, čomu nie som veľmi rád... ale podľa obrázku to vyzerá, že WW si udrží svoj terajší kostým z Oddysey, čomu by som ešte pred mesiacom veľa šancí nedával...
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Ronik

Mě se WW líbí, od Azzarrela by mohla být dost zajímavá...

kony83

Ronik

Nové série Lanternů: http://dcu.blog.dccomics.com/2011/06/03/green-lantern-1s/

Tak tady to vypadá, že se toho zas tolik nezmění...

Ninjer

V MF Dnes je dneska Velký prázdninový test... Jsou tam otázky ze všech možných odvětví (literatura, historie, technika, současná kultura...), dokonce jsou v něm i dvě otázky z komiksu a to navíc ještě vůbec ne zcela jednoduché!

Konkrétně jde o otázku, kdy vznikly postavy Superman a Spider-man... No, Spidey je tam samozřejmě, jak už je zvykem u nekomiksáků, napsanej bez pomlčky ("Spiderman")...

Ale výsledky teda zmrvily kardinálně  ::)  Tahle věta napůl zamrzí a napůl pobaví:

"Hrdinu všech dnešních předškoláků nakreslil poprvé v XX. letech Stan Lee."
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Velkej šéf

A když už jsme u těch novin, tak včera vyšel v Lidovkách jako příloha několikastránkový komiks o Miladě Horákový.
Muj nick neberte jako důkaz skromnosti, ale jako fanouškovství Loba (originálního Velkýho šéfa)
Info o mých překladech

Ninjer

Hehe... Gerald Way je pořád nejlepší komiksák/zpěvák, přece jen Moore zas tolik nezpívá, ale hlas má teda parádní ;)
Překládám: The Superannuated Man #2
Hotovo: 70 %

Haya

Ahoj, jsem zoufalá hloupá holka, co se neorientuje a nevyzná ve světě komiksů a tak se obracím na Vás všechny, kteří mi určitě dokážete poradit. Předpokládám, že komiksy Doctor Who se u nás nevydávají a já bych jeden ráda vlastnila, nejspíš tedy v anglickém jazyce a potřebovala bych poradit, kde bych ho mohla sehnat. Byla bych Vám vděčná za každou radu  :-)).

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář