Nová série - název

Založil Jergon, 26 Květen, 2016, 02:52:18

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jergon

Před pár dny jsem začal uvažovat o jedné nové sérii, ale nějak mě pro ni nenapadá název, tak kdybyste někdo měli měli nějaký nápad...  ;)

Mám rád příběhy z války a hlavně o letcích a rád bych něco takového kreslil, ale jako vždy jsem moc líný šprtat faktografii a reálnou historii - takže mě napadlo, že to zkombinuju se sci-fi. Prostě každý příběh z nějakého jiného světa, s jinými tvory, jen budou vždycky plus mínus humanoidní a na takové technické úrovni, aby měli letadla, tanky etc. (pokaždé ovšem jinak vyspělé, někdy třeba jako z WW1, jindy jako máme my dnes...). A zároveň, aby to nebyla fakt jen změna kulis, tak každá rasa by měla mít oproti nám i nějaké biologické a psychické odlišnosti, které zase posunou děj jinam, i když by to mělo být hlavně válečné...

Zatím jsem se ještě nedostal ke konkrétním příběhům, ale nevím, jak říkat celé té sérii - nějak jako "Křídla světů", to mi přijde moc fádní, ale nic nápaditějšího, co by zároveň vystihovalo podstatu, zatím nemám...
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

dragolis

Besnenie v oblakoch? Zúrenie oblakov? Lovci nebies? Mechanickí/Oceľoví dravci?  :)
Všetky komiksy, ktoré som preložil, prekladám a budem prekladať, nájdete tu: http://www.kocogel.info/index.php?topic=18834

karelcedr

Co zkusit nějaký ten poetismus?

Třeba "Blankytné hoře" nebo "Popel ve větru vanoucím..."

Jergon

Hmm, ti "Lovci nebes" nezní zle, je v tom hezky podchycený ten dvojmysl - nebesa jako obloha a jako vesmír, cizí světy. Uvidíme...  :)

karel: hezké názvy, ty se ale budou vyjímat spíš jako tituly jednotlivých příběhů...  ;)

Jergon

15 Únor, 2018, 04:55:19 #4 Naposled upraveno: 16 Únor, 2018, 23:12:28 od Jergon
Tak, k dokončení prvního alba zbývá ještě fůra času, ale už jsem se dokopal aspoň k tomu, domalovat obálku...  :)
Nelekejte se té frániny, řekl jsem si, že Lovci nebes si budou hrát na francouzskou sérii, včetně vymyšlených autorů - je to částečně ze srandy a  částečně jako pocta komiksové velmoci. Teda umístěné to bude samozřejmě tady v galerii, ale jinak budu jen "překladatel"... :D

robinoza

Obálka je super. Už se na to těším.  --poz

Bothrops atrox

Obálka je super!  --poz  --poz

Ale to logo "Delcourt" to by ti mohl někdo omlátit o hlavu. To je dost zavádějící a navíc je to obchodní značka- já bych to alespoň mírně pozměnil.

Rell

Jergon:
...nápad ta tuto sérii je opravdu výborný i obálka....uvidíme jak to nakonec dopadne.....držím palce. --poz

p.s...při pohledu na obálku, se mi ihned připomněly obrazy Teodora  Rotrekla...ani nevím proč...(to ,ale není výtka.... ;) )

Rass

Hm, hore máš ten zlatočierny rámček krivo, nad ľavým plecom žabiaka. To logo Delcourt - by som tiež odstránil.

Jergon

Nj, s tím logem jsem si říkal, že kdyby takovéhle věci někdo sledoval, tak bysme dávno měli spoustu horších problémů - ale pravda, dám tam místo toho Transkomix, nakonec, stejně je to překlad, zejo... :D
Rass: kdepak, to je opticky klam. Jako takové ty kruhy, co vypadají jako spirála, a čtverce, co připomínají brambory...

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář