Nové řady

Založil Castle, 17 Březen, 2016, 19:32:47

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

strougy

Citace od: Fefty v 03 Říjen, 2019, 21:08:40To i mně  :D  Už delší dobu sleduju, do jakých šíleností se to pouštíš a i když chápu, že jsi hledač skrytých klenotů a poutník po neprošlapaných cestách, říkám si, že třeba mně by bylo líto toho času, který mi chybí i na fakt dobré komiksy  ;)

Huch, tenhle příspěvek jsem úplně přehlédl. Skryté klenoty hledám rád, to je pravda, ale on je to hlavně následek zvyku ze starých dob, kdy jsem měl v práci na čtení komiksů spoustu času. Budu se muset odnaučit syslit si vše, co mě aspoň trošku zaujme, jelikož pak mám pocit povinnosti to i přečíst. Jenže víš co, starý jezevčík jako já se svých zajetých zvyků drží pevně a nerad je mění.
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Rell

to strougy:

Jen v těch "šílenostech"...jak psal Fefty pokračuj....mě se to líbí    --poz  --poz  --poz
...málokde si přečtu tyto mini recenze....povětšinou jsou k nalezení recenze jen na mainstreamové řady...

Apropo... zdá se mi to nebo bylo něco z řady Black Hammer přeloženo i na Kocogelu??
No teď to nemohu nikde najít, ale je možné, že jsem to četl v Angličtině či Polštině a jen na to zapomněl...

strougy

Thomas Alsop. Průměrná variace na Johna Constantina, co postrádá aspoň ždibíček jeho charismatu a jeho vtipnost. Hysterie okolo dvojčat zaujala, z toho hlediska to působí až překvapivě realisticky, konec potěšil, ale většinu času to svou nepůvodností a až příliš okatým následováním svého vzoru otravuje. A navíc mě nezaujala ani kresba, takové rozhárané cosi. Palec dolů.

Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář