Nové řady

Založil Castle, 17 Březen, 2016, 20:32:47

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

strougy

Father´s Day. Průměrná gangsterka o tom, kterak je slavný mafiánský zabiják donucen vylézt z dobrovolného exilu, když ho nalezne jeho dcera. Neurazí, nenadchne, typická spotřební četba.

Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Gmork

04 Červen, 2019, 15:55:07 #171 Naposled upraveno: 04 Červen, 2019, 15:59:23 od Gmork
Městečko Royal City od Jeffa Lemirea patří do kategorie komiksů,
který si čtenář hledající silné a originální příběhy musí přečíst, jinak
se připraví o hodně dobrou věc. Vše se zde motá kolem rozvětvené Pikeovic
rodiny a jednoho ducha, Tommyho Pikea. Přičemž Tommyho přízrak vidí každý
člen rodiny v jiné formě. Komiks bych svým vyprávěním přirovnal k TV seriálu
The Haunting of Hill House, jen s tím rozdílem, že zde nejde o horor,
ale o grafický román, který je prostoupen takovou zvláštní melancholií.
Každopádně se tahle série Lemiremu kurevsky povedla a já moc děkuji
Non Stop Comics, že sérii vydává.

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

strougy

Giant Days. No jo, vím, je to takový ten holčičí komiks, kde tři kamarádky prožívají lásky a různá životní trápení na vysoké škole, ale když ono je to celé tak příjemně napsané, postavy jsou sympatické, ač praštěné, tak překvapivě realisticky vykreslené, a jaksi se mi dařilo to se slečnami prožívat též, což se mi často u podobných příběhů ne vždy daří. Ve čtení budu určitě pokračovat, poslední díly nabraly na vážnosti i v rámci témat, na další vývoj jsem tak velmi zvědavý.

The Last Contract. Jedna z mnoha průměrných gangsterek, tentokrát s lehkým ozvláštněním v podobě stařeckého motivu, ale i tak to bude rychle zapomenuto. Ale uznávám, ten baset byl stylový a k hlavní postavě se krásně hodil.

Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář