Nové řady

Založil Castle, 17 Březen, 2016, 20:32:47

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Gmork

The Other Dead
Díky za tip, tohle bych rád vyzkoušel. Odkud to máš stáhnuté?

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Rell

Zde to máš on-line ke čtení....má to celkem 6 sešitů...

https://comiconlinefree.com/the-other-dead/issue-1/full
https://readcomiconline.to/Comic/The-Other-Dead/Issue-1?id=64933

Gmork

Moc díky, už jsem si dal první sešit a tohle mě bude bavit.
Takový příjemný pulp, který se nebere moc vážně, jako svého času
série Toe Tags George A. Romero. Víc takových tipů, zrovna čtu
pátý book Revival a tam je všechno vážné až na půdu, takže jsem
takové odlehčení přivítal. :)
tak má koukat aby byl.

Rell

20 Květen, 2019, 23:51:08 #163 Naposled upraveno: 21 Květen, 2019, 00:48:27 od Rell
Jinak kdo to chce offline....zde je to jako komplet... ;)

https://uloz.to/!8Kfdc85wklJP/the-other-dead-2014-digital-minutemen-slayer-cbr
p.s. co jsem na to jen tak v rychlosti kouknul...opravdu to vypadá zajímavé....má to drajv, perfektně vykreslené akční scény atd.

Spacecore

četli jste někdo Providence? Po přečtení Dvorečku a Neonomiconu tady, si to rozhodně musím přečíst, snad tu angličtinu zvládnu.

A co Doomsday clock, taky čekáte na novej díl?

Gmork

Providence anglicky číst nemusíš, letos to vydá Argo.
tak má koukat aby byl.

Spacecore

Citace od: Gmork v 21 Květen, 2019, 21:28:10Providence anglicky číst nemusíš, letos to vydá Argo.
fakt? ještě, že máš takovej přehled :D tak to asi počkám no, ty zápisky deníku na konci každé kapitoly mě trošku děsily, asi bych si to tak nevychutnal. No, tady už taky vychází všecko..

strougy

Citace od: Spacecore v 21 Květen, 2019, 21:21:38četli jste někdo Providence? Po přečtení Dvorečku a Neonomiconu tady, si to rozhodně musím přečíst, snad tu angličtinu zvládnu.

A co Doomsday clock, taky čekáte na novej díl?

Ohledně Providence, když zabrouzdáš daleko do historie tématu, tak jsem se tam k tomu taky vyjadřoval :--
Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Spacecore

Citace od: strougy v 21 Květen, 2019, 21:48:42Ohledně Providence, když zabrouzdáš daleko do historie tématu, tak jsem se tam k tomu taky vyjadřoval :--
už jsem našel :) no, já považuju neonomicon a courtyard za chytrý a děsivý jak píšeš, tak jestli je Providence ještě lepší, tak těšung. Píše Moore vůbec ještě něco nového?

strougy

Pokud by měl někdo náladu na nějakou totální "chujovinu", pak Archie vs. Sharknado je ideální kousek. Absolutní ptákovina, kde žraločí tornáda atakují Riverdale a zdejší obyvatelé je masakrují motorovými pilami a na sto jiných různých způsobů. V mnoha ohledech skutečně bizarní kousek, obzvlášť pro ty, co mají s Archiem a jeho světem zkušenost z jeho tradičnějších sérií.

Na alkoholu je nejkrásnější, že na pár hodin nebo i na pár dní redukuje všechny neúspěchy, všechny chyby, všechny omyly, všechny touhy, všechny strachy, všechna zklamání a dokonce i všechny urážky na jediný problém: dát si další skleničku. Je to krásné jako zahlazení dluhů. Svět je složitý, pití je jednoduché.

Bernard Emond, Ulice Darling ve 20.17

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář