Ostrov (beze slov)

Založil Bothrops atrox, 12 Únor, 2016, 11:57:34

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Bothrops atrox

Můj další projekt na kterém jsem si chtěl důkladněji potrénovat předkreslenou malbu akvarelem jsem nazval Ostrov. Silně jsem se inspiroval jednou profláknutou detektivkou. Určitě přijdete na to kterou.  Dialogy jsem vynechal úplně. Zajímalo mne, jak to bude vypadat jen jako soustava na sebe navazujících akvarelů.

nob321ody

..ale , ale .....co ti černoušci?
...budu sledovat, jak se s tím popereš beze slov .....nedávno jsem poslouchal překrásně načtené a koukal na film,
ale na ten klasický z roku 1965.... ale na ten ruský z roku 1987...a to bylo hodně povedené
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Bothrops atrox

to nob321ody:  Palec nahoru. Schválně jsem čekal, jestli někdo... Poklona pro znalce! --poz

Já nejsem nějakej umělec, prostě se to chci pořádně naučit, tak sháním inspiraci kde všude a bez skrupulí. :D Abych mohl rutinně kreslit a malovat a nezdržoval se vymýšlením příběhu. Až si budu jistej, tak potom zase najedu na vyšší level.   Třeba... :D

robinoza

super, to je to co se mi nikdy nedařilo. (comics beze slov).Já tam musím přidat aspoň citoslovce a akvarel mám rád uplně nejvíc. Jsem zvědavý jak to bude pokračovat. (ne že bych nevěděl o co jde) --poz --poz --poz

karelcedr

Doufám, že máš pro všechny nachystanou nějakou zvlášť rafinovanou a zbytečnou smrt!  :D --poz

Jergon

13 Únor, 2016, 21:23:00 #5 Naposled upraveno: 13 Únor, 2016, 23:20:18 od Jergon
     Hmm, tak tohle pro mě asi nebude, stejně jako klasické instrumentálky a film Tenkrát na Západě... :D  Já prostě slova potřebuju, abych pochopil a abych si užil...  :) Ale je to fajn, přeju, ať se daří. Určitě je spousta lidí, co to uvidí jinak... --poz --
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

vn

V podstatě by se to dalo použít jako ilustrace ke knize. V tom bych problém neviděl. Jsou vcelku dobré.
Ale jako detektivní komiks beze slov??? No nevím.  --poz

kemen

14 Únor, 2016, 11:03:03 #7 Naposled upraveno: 12 Leden, 2017, 22:41:20 od kemen
 --poz jedna z najzapeklitejších detektíviek Agátky, bez detektíva, hmm, som zvedavý ako zvládneš ten záver, pointu, vysvetlenie... bez slov ;)
Ale inak je ten akvarel celkom slušný, len tí černoškovia mali byť lepší, možno ako stále sa opakujúci motív, je to dobrá pomôcka ak nechceš text ;)
Je skvelé načítaná nebohým pánom Čechom...

Majkys

Tenhle styl kresby sice není úplně můj šálek kávy,ale líbí se mi ten nápad a  způsob "vyprávění"  beze slov. S chutí budu sledovat další postup  --poz
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář