Wonder Woman 1984 (2020)

Založil Wrai, 20 Leden, 2016, 17:37:42

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rass

neumí hrát... koľko je takých pekných tváričiek/herečiek a milujeme ich, mne sa ako WW páči, oscara asi nikdy nezíska, ale ruku na srdce, kto niečo podobné pri komiksovom filme očakáva? Tak načo sa tu hráme, je to zábava, je to sexi, je to akčné... dobre, príbehy sú prevarené, priamočiare, ale na to máme iné žánre, aby sme si lámali hlavy s ťažkými zápletkami. Iste, aj komiksy bývajú silne intelektuálne, ale obvykle to nie sú super-hrdinské veci, a veci ako Arkham Assylum, Spider-man modrá, Iron man - démon vo fľaši... proste knihy postavené na silnom príbehu, by do kina pritiahli sotva polovicu divákov, lebo by to bolo ako inscenácie z čias komunizmu, bez štipky akcie, humoru.

Yamato

Souhlas s Niaz, Gadot neumí hrát, a není Arnold, aby si to mohla dovolit.

A knír boha války mě ještě stále budí s křikem ze spánku!

Wrai

Aká je definícia "vedieť hrať"? Pretože ak porovnávame herecký výkon Gadot s ostatnými hercami vo WW, tak potom nebol o nič horší. Ak porovnávame herecký výkon Gadot vo WW s nejakou oscarovou herečkou, ktorá dostala ocenenie za hlavný herecký výkon v inom filme, tak už miešame hrušky s jablkami.

sackettboy

ani oskarový výkon herečiek vám dobrý film neurobí, stačí sa pozrieť aké shity vždy vyhrávajú oskarov  rofl ak sa raz za 5 až 10 rokov objaví oskarový film, čo sa da pozerať tak to až preháňam... ;D ale zaujímavé, že sa niazovi na nej páči jedine ten jej prefajčený hlas  :.o rofl no sto ľudí, sto chutí :-- :oo

Niaz

Já myslím, že moji pointu dokázalo, že jste se tu většina jali bránit Gadotku a ne film jako takový, neb není o čem. :D

Nechtěl jsem vyvolat takový flame, jen říct můj názor. Dle mého jde o ještě horší film než BvS, ale pokud se vám líbí tak vám to neberu. :)

sackettboy

nič nemôže byť horšie ako BvS  F:/ pozeral som to na 6krát  :(

fricky

Mňa hlavne na WW desí, že bez spomalených záberov by mala asi tak polhodinovú stopáž .. ::)

Wrai

09 Prosinec, 2019, 00:12:41 #57 Naposled upraveno: 09 Prosinec, 2019, 00:18:54 od Wrai

sackettboy

tá ľadvinka nakonci je super  :D, po úspechu Thora Ragnaroku sa snaží aj DCčko uspieť s 80tkami?  --th no uvidíme.

Spacecore

Mě se trailer líbil, je to cool :) Těším se na Maxwell Lorda a ten krystal co svírá, sice nevím, co je, ale v první chvíli mě napadl Eclipso, což se asi nestane, ale bylo by super, kdyby jo. A doufám, že to skončí zakroucením Maxwellova krku.


Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal