Komiksové střípky

Založil Bothrops atrox, 11 Leden, 2016, 11:40:49

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rhaegar

Přesně bude trvat pár let než si někdo všimne co jsi nakreslil :D

alexxiik

Stačí dať okolo niekoľko detí, nafukovačku a nikto si nič nevšimne  :D
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Vědmi

A proto nejedu na letošní školní vodáckej kurz:D
Ne, kecám :D Ale krásně se to teď hodí :D
Já neutíkám.
Tomu se říká "rychlý přesun na strategicky výhodnější pozice"

alexxiik

Citace od: Vědmi v 14 Leden, 2016, 22:49:46
A proto nejedu na letošní školní vodáckej kurz:D
Ne, kecám :D Ale krásně se to teď hodí :D

Pozor na vyjadrovanie, teraz to vyzerá, že sa tam extrémne tešíš  :D ;D :D
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Bothrops atrox

V prvním příspěvku přidán další díl.

Ad Vodácká story:

V důsledku zavedení plovacích vest se ta poslední lekce bohužel stále častěji opomíjí. Osobně to považuji za zásadní nedostatek odborné průpravy!  :D

karelcedr

Bothrops atrox

Moc  a moc díky za udělení tvůrce!

To abych se snažil!  :)  (To je asi největší ocenění, jakého se mi kdy v tomto oboru dostalo. Když nepočítám obrázek Karkulky, který paní učitelka přibodla v šesté třídě na nástěnku. :D )

(Technická pozn. - skenuji to v rozlišení 800x600x24. Dá se to? Je to vidět a je to čitelné?)

Přidávám další díl.

Bothrops atrox

Takovej jeden jeden kratinkej strip co mne napadl. (Jeden můj kamarád a kolega o ID bojuje, tak neustále vykládá různé svoje peripetie. Tak mne inspiroval. :) )

Kocour

Bothrops atrox

to Kocour:  Děkuji!

Já to beru jako testovací komiks. Takže občas měním styl bublin, nebo font, velikost písma, vzhled panelů, případně i způsob malování. Většinou tuše, ale teď jsem zkusil jednu stránku klasickým akvarelem.  Tak se omlouvám, že je to trochu proměnlivé.

V poslední době se mi zdá, že po toleranci volají nejvíce ti, kteří jsou sami nejméně tolerantní. Tak jsem si na tohle téma namaloval takovou jednorázovku.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář