Fiat Lux: Zámek na Seině

Založil Jergon, 04 Leden, 2016, 21:15:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jergon

Něco na tom bude... Vzpomínám si, že když tu vyšel Storm - Piráti z Pandarve, dozvěděl jsem se o tom rok po vydání a to jen proto, že jsem si jednoho večera náhodou z nudy hodil Storma do Googlu, abych se pokochal obálkami na nějakém zahraničním webu... Přitom jsem jeho velký fanoušek a pravidelně jezdím na komiksové a scifistické cony... Takže co se týče "obyčejného" človíčka, neumím si vůbec představit, jak by se o něm mohl dozvědět, když se neobjeví ani zprávička v žádném časopise (možná v XB-1 až vzadu v pětislovných zprávičkách o tom, co vyšlo...) ani jinde. Aby někdo vzal pár alb něčeho evropského třeba do stánku s knížkami na nějakou tematickou akci - třeba o letadlech na airshow, fantasy a historické třeba na nějaký dobový jarmark atd., toho se nedočkáme...
     Nj, aspoň ty věci zase mám zadarmo a můžu si zapřekládat... :)
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

karelcedr

A přitom Vietnamci s hadrama mají stánek úplně na každé akci. I před zoo. Před vánocemi jsem si myslel, že třeba někoho napadne zařídit si stánek s komiksem na vánoční trhy. Nic. A přitom stánek, kde měli reprodukce starých map a starých tisků tam byl a bez problémů prosperoval.

Co mě nejvíc štve, je fakt, že tady komiksy až na výjimky nejsou vůbec v trafikách. V Itálii je v trafice komiksů hafo. Dětských, dospělých, knižních, ujetých i samonákladovek, kdy autor se přímo s tím konkrétním trafikantem domluví a ten mu to tam prodává.

Jo a s tou propagací máš naprostou pravdu.

karelcedr

Tento způsob upoutání pozornosti vždycky zabere! ;) --poz

karelcedr

Jak dlouho ti tak trvá jedna stránka?

Jinak super a díky za další díl! --poz

Jergon

Jak kdy, ale v průměru vyjde stránka tak na týden.
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář