Fiat Lux: Zámek na Seině

Založil Jergon, 04 Leden, 2016, 21:15:48

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Bothrops atrox

to Jergon:

--poz  --poz  --poz

Tak to jsi dobrej, že to tak stíháš. Já jak se soustředím na jedno, tak ten zbytek jde úplně stranou.
U toho překládání mě baví nejvíc ten překlad. Já si to píšu na papír a mám tady okolo stohy lejster až si přítelkyně klepe na čelo. Ovšem donutit se k editaci, to není jen tak.

Stejně tak návrhy na komiksy. Skic hora, ale sednout a definitivně to doladit, to už se mi taky někdy nechce.

Jergon

Oops, tak proč si přiděláváš tolik práce? ;) Já když jdu překládat, prostě otevřu v editoru stránku, pustím si webový translátor a jak z těch blbostí, co z něj lezou, poskládám správně větu, hned ji cpu do bubliny. Co s tím víc?
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

karelcedr

Bothrops atrox

Super! --poz Inspirovalo mne to k vytvoření jednoho akvarelu s tajuplným zámkem. Nahodil jsem ho do svého tématu:  Komiksové střípky.

karelcedr

karelcedr

Zrovna jsem se chtěl zeptat, kdy bude další stránka. A ejhle! Takže díky a opět super! --poz

Jergon

21 Květen, 2016, 23:52:39 #38 Naposled upraveno: 21 Květen, 2016, 23:55:42 od Jergon
Jj, minulý víkend jsem byl mimo komp díky té Francii, teď zase fůra pracovních povinností - ale i tak si chvilku najdu... :)

Jinak v Paříži jsem se sice do žádného komiksového obchodu nedostal, ale stejně jsem poznal, že Frantíci jsou fakt frajeři a o komiksové dojmy jsem nepřišel - věřili byste, že je tam prodávají i na leteckém dni?  :o  Byly to teda jen ty s leteckou nebo aspoň válečnou tematikou , ale i tak s nimi zaplnili na place celý stánek, fakt jsem čuměl a litoval, že jsem si nevyměnil o pár eur víc... :'(  No, aspoň jsem si odnesl prospekt, abych na to všecko nezapomněl. Moc se mi líbila Armáda stínů (l'Armée de l'ombre) - taková hodně naturalistická řada z WW2, ne sice o letadlech, spíš o tankistech a pěšácích, ale fakt nářez, jestli se k tomu někdy dostanu, bude co překládat...
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

karelcedr

Věřil bych tomu, neboť mám podobnou zkušenost z Itálie. Zkrátka mají obchodního ducha. Ne jako u nás, kde si prodejci a vydavatelé myslí, že zákazníci přijdou až k nim, do jedinýho krámu ve městě, kterej má ještě navíc zavřený přes oběd, o víkendu a v noci. A na jakékoliv zdejší akci nikoho ani nenapadne, že by si tam otevřel stánek. Na EDay ani h...na ModelBrnu to samé.

V Itálii je normální, že na městské tržnici je i stánek s knihami a s komiksem, vedle hader, zeleniny, řezníka a já nevím čeho. Jsou mnohem podnikavější než my. Tady vydavatelé jenom nadávají a zařezávají série. Jako teď zase CC zařízlo Želvy ninja. 

Těm čtenářům je potřeba to vnutit a objíždět všechny větší akce, kde je spousta lidí. S tímto přístupem se tady komiks nikdy nechytne.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář