Fiat Lux: Zámek na Seině

Založil Jergon, 04 Leden, 2016, 22:15:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

karelcedr

--poz

Mám rád podobně dějové zvraty! Takže se moc těším na další! --poz

karelcedr

--poz

Docela rád bych si celou tu sérii Fiat Lux vytiskl a svázal. Až toto dokončíš, nenahodil bys nějakou kompletku, ať to nemusím stahovat po stránkách?
--poz --poz

Jergon

Romanci v modrém už jsem hodil v CBRku na ulozto, ty další zatím ne, ale stejně nevím, kolik příběhů nakonec udělám...  :) Až dojedu tenhle, chystám se už zase na kreslení jiných projektů - nápadů jsou ještě fůry  :) - ale jeden další příběh FL už mám naplánovaný v "nekomiksové" podobě jako povídku pro XB-1...
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

karelcedr

Citace od: Jergon v 21 Březen, 2016, 22:27:02
   Romanci v modrém už jsem hodil v CBRku na ulozto, ty další zatím ne, ale stejně nevím, kolik příběhů nakonec udělám...  :) Až dojedu tenhle, chystám se už zase na kreslení jiných projektů - nápadů jsou ještě fůry  :) - ale jeden další příběh FL už mám naplánovaný v "nekomiksové" podobě jako povídku pro XB-1...

Tak to se potom nahoď reklamu, jak ti to vydají! Hned pro to popeláším do trafiky! --poz --poz

Tu Romanci už jsem si našel. Díky.

Kreslení a psaní zdar! --poz --poz --poz

Bothrops atrox

to Jergon: To je hrozný, že? Člověk má tolik nápadů a tak málo času...

Přeju ti ať ti to s tou povídkou vyjde --poz

karelcedr

--poz --poz --poz

(Vzpomněl jsem si na mého oblíbeného Dirka Pitta. Tam pravidelně vykoukne Clive Cussler ze stránek románu. ;) )

Bothrops atrox

--poz

Jak to děláš, že stíháš překládat, editovat a ještě pracovat na své vlastní tvorbě?  :-))

robinoza

toby mě taky zajímalo.Já jsem rád že stíhám chodit aspoň do práce... :-))

Jergon

04 Duben, 2016, 23:14:04 #28 Naposled upraveno: 04 Duben, 2016, 23:19:06 od Jergon
    No, já taky pracuju - tak šest až osm hodin rozvážím poštu, včetně víkendů, dneska jsem ještě k tomu čtyři hoďky uklízel ve fabrice... Překlady a tvorba jsou pro mě relax po práci, každé věci věnuju třebas hoďku denně a ono to přibývá... :)  Navíc jako kripl na hlavu nemám zas tolik příležitostí dělat něco, co potěší druhé a ještě to bude bavit mě - takže když už to jde, jsem za to rád a časík si udělám... Žiju sám, o moji pozornost neškemrá žádná rodina, akorát ten pejsek chce občas procházku - takže stíhám ještě i psát povídky, hrát amatérské divadlo a zpívat se sborem, to už teda samozřejmě zdaleka ne každý den... :)
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

karelcedr

Parádní komiks, člověče! --poz --poz

Úplně se cítím jako v mládí, kdy jsem podobně hltal zadní stránky Ábíčka.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář