Fiat Lux: Zámek na Seině

Založil Jergon, 04 Leden, 2016, 21:15:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

karelcedr

Skoro rok trvající projekt a DOKONČENÝ!! Věc v této zemi nevídaná dokonce i v profesionální sféře. za to si zasloužíš :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// :-// --poz --poz --poz --poz
velkou pochvalu!

Neuvěřitelná píle a vytrvalost, která se v tobě ukrývá je obdivuhodná! A to ještě překládáš a píšeš a publikuješ povídky. Klobouk dolů, kamaráde! :-// --poz

robinoza

Bylo to výborné. Díky. Skvělá práce.  --poz --poz
Moc se těším na další projekty... :)

karelcedr

Jergon

Jj, na prvních Lovcích nebes, zatím mám nějakých dvanáct stránek, mělo by to být dlouhé cca jako průměrné evropské album, takže to chvíli potrvá. Dám to sem potom celé, až to bude hotové... ;)

No a samozřejmě ostošest na překladech...  :)
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Jergon

Tak, a už ji tam máme ve frontě - Fiat Lux is not dead!  :)

http://www.casopisxb1.cz/aktuality/daidalos-2017-vysledky/

Ve kterém čísle napřesrok vyjde, to netuším - ale určitě sem pak hodím note...  :)

Bothrops atrox

:-)) :-)) --poz --pozGRATULUJI!!! --poz --poz :-)) :-))

Já už jsem si říkal, kam jsi zmizel... :)

Jergon

Nn, překládám furt a dělám i na novém komiksu, zatím je ho 30 stránek a chtěl bych ho sem dát v šabloně celý jako cbr, až bude hotový. Což bude asi tak do půl roku. Ale na deviantart ho stejně cpu, od té doby, co se mi odpálila jedna fleška, tak už jim jako jediné záloze nevěřím...

Bothrops atrox

Nestraš!!! Já zálohuju svoje překlady na jedinou flešku... :oD :oD :oD

A na komiksu pracuju taky. Ale těch stran má jenom šest. Perokresba. Ale co panel to prakticky sólo kresba na jeden list. Takže to musím ještě oskenovat, zkompletovat, doplnit některé bubliny a text.

Jergon

13 Prosinec, 2017, 22:26:32 #108 Naposled upraveno: 13 Prosinec, 2017, 22:30:27 od Jergon
Mně odešla, když jsem ji vytáhl z jedoucího počítače. Jsem taková lama, že jsem netušil, že se to nesmí a že existuje cosi jako 'bezpečné odebrání hardwaru'... :( Ale pár ldi na diskusích říká, že ani tak to není bezpečné a že tahle funkce není spolehlivá. Tak radši taham flesky jen z vypnutého kompu a komiksy cpu dál na deviantart jako dřív...
Jinak taky jsem uvažoval, jestli nedělat co panel, to A4, a pak to kompletovat. Profici to tak dělají a zbavil bych se těch nechutné tlustých a nečistých linek... Ale pořád jsem na to moc líný a radši se učím měnit přítlak na fixu při kreslení... :)

Bothrops atrox

Vidíš a já myslel, že tento způsob tahání flešek vadí jen počítačům a ne těm fleškám. Zase jsem o něco chytřejší.

V zahraničí jsem viděl prodávat větší formáty na komiksovou perokresbu. Což ale vyžaduje větší skener a nebo kvalitní stativ na přefocování dokumentů digitálním foťákem.

Ale v návodech a učebnicích mangy pracují zhruba s A4. Ale japončíci jsou minimalisti a dokáží to tam natěsnat těma 0,18 perama a spol. Já používám kombinaci školního pera a štětečku, takže potřebuji patřičný rozmach...

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář