PASt

Založil robinoza, 04 Prosinec, 2015, 22:13:51

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

robinoza

04 Prosinec, 2015, 22:13:51 Naposled upraveno: 20 Prosinec, 2015, 11:59:49 od robinoza
Tohle je tak rok stará věc...opravená (doufám) a vybarvená. Kratší příběh...

Gmork

"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

karelcedr

Super!  --poz

Jenom jsem pořádně nerozluštil jméno hlavního padoucha: Krutow, Kruton, nebo Krutuw či Krutun?

robinoza

má to být Krutuw, a je to jen jedno z jeho jmen.Krutuw bylo pracovní jméno a nějak mu to zůstalo. Za ta jména se omlouvám.
S tímhle scénářem nejsem spokojený. Původně to vzniklo jako cvičný komiks kde jsem si zkoušel tloušťku čáry na tabletu, typ kresby (rychle nebo pečlivě), písmo, bubliny a možná i jiné věci. To určitě poznáte, později jsem to upravil aby to bylo přibližně stejné.  Taky když pracuju na jednom komiksu tak mě to po nějaké době štve a tak kreslím uplně něco jiného a za den za dva se vrátím k tomu prvnímu. A tohle byl ten jiný.
Ten padouch Krutuw se taky jmenuje GRU (v příběhu Špatný let, který jsem poslal do bubláku) a taky TOK atd,atd. podle toho ve které zemi právě pracuje...

později tam bude slovo TAR, znamená velkovévoda, velkokníže. Pán své země podřízený pouze králi v Molnestu.

taky je tam zase asi moc textu...já prostě když vidím prázdné místo tak ho musím nějak vyplnit... :)

karelcedr

Já jsem spokojený. Mě se to líbilo. Jen jsem nemohl pořádně rozluštit to jméno. Teď když jsi to napsal, tak už s tím není problém.

A textu je tam přiměřeně. Přesně řečeno je tam, kde má být. (Mně u komiksů nejvíc vadí takové ty přeplněné bubliny plné popisných informací, které by šlo vyjádřit obrazem. A nebo nadmíru dovysvětlující texty v rámečcích. Zkrátka co jde vyjádřit kresbou, není třeba vyjadřovat textem.)

robinoza

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář