Jessica Jones - seriál

Založil Wrai, 14 Říjen, 2015, 14:08:31

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rass

Celkovo spokojnosť. Ok, bolo to trochu rozvláčne, mohlo tam byť aj viac prípadov, ktoré by riešila. Takto sa to mohlo vpratať aj do 7-9 častí, ale zasa takto mali dosť priestoru pekne vykresliť charaktery jednotlivých postáv. Luke bol boží. Patsy takisto. Pred sledovaním som mal výhrady k hlavnej predstaviteľke, ktoré sa ale po prvej časti hneď rozplynuli a musím povedať, že Jessicu zbožňujem. Prial by som si ju vidieť po boku Iron mana / Downey juniora, to by boli hlášky... Kilgrave bol jednoducho fantastický, každá scéna s ním bola ako novoročný ohňostroj. A ten jeho prízvuk... nádhera, piču som mu síce rozumel, ale inak hudba pre uši.

redwing19

Jednoznacne super, dlho som nevidel tak paradny serial!

vn

Vcelku se mi líbil, ale pak to začínalo ztrácet šmrnc.
I když konec byl zase nečekaný.

Wrai

Wrai

Wrai

Wrai

Rhaegar

Pak dej vědět jak moc dobré to je. První série mě moc nebavila, ale Killgrave je podle mě záporák s největším potencionálem z celého filmového a seriálového Marvelu. Takže zatím váhám jestli se do toho mám pustit.

Wrai

Chýba tomu poriadny záporák ako Killgrave, tam bolo aspoň napäťie...som už na deviatej časti a je to ako Punisher...len sa rýpu v minulosti a vo vnútorných démonoch..

Wrai

Dopozerane hodnotim to ako velky fail  --neg .... nic zaujimave...opat sa tu riesi minulost postavy, bez nejakej akcie..uz mam dojem ze sa vzorec tychto serialov opakuje v kazdom ohlade.

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář