Jessica Jones - seriál

Založil Wrai, 14 Říjen, 2015, 14:08:31

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

fricky

Majkys

Jak se na ten seriál těším, tak mě nepotěšili výběrem představitelky hlavní hrdinky. Krysten Ritter mi moc sympatická není, i když v traileru mi zas tak špatná nepřišla. Jsem moc rád za Tennanta - na charizmatického záporáka se hodí dokonale.  Teď už se dočkáme, mělo by to být už příští pátek, že?
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

Wrai

MikeZ

21 Listopad, 2015, 21:41:11 #14 Naposled upraveno: 21 Listopad, 2015, 21:45:14 od MikeZ
Tak mám maraton za sebou a velké zklamání. Těch 13 dílů je strašně moc, děje je tam max na 5 dílů, zbytek je výplň. Jessica, Kilgrave a Luke Cage dobrý, ale koho sakra zajímá právnička Trinity a její rozvod? Nebo ti sousedi? Kámoška moderátorka a policajt? Jet podle daredevilovského schématu byla blbost, buď to zkrátit na méně dílů, nebo 13 dílů = 13 různých případů a linku s Kilgravem hodit do pozadí. Ale na to, že showrunner je scenáristka Twilightu asi dobrý. 6/10

Kilgravea na konci teda mohli nechat zfialovět, já už se začal radovat a nic.  --neg

Majkys

Viděl jsem zatím jen první díl, takže hodnotit děj nemohu a MikeZ mě trochu vyděsil  :o . Ale co se týče zpracování, tak z toho mám zatím dobrý  pocit - obraz, způsob zpracování, jazyková syrovost mi strašně připomělo papírový Alias.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

Wrai

Ja som maximálne spokojný...atmosféru to malo dobrú, výber hercov taktiež...čoby som skritizoval bolo to:

ako už XYkrát mali Kilgravea a ako im furt nejako ušiel...posledné dva razy som už len čakal ako im opäť zdrhne, kto ho pustí.

Rhaegar

Dokoukáno.
Děj byl neskutečně táhlý a o ničem. Ze začátku jsem to bral jako pomalý rozjezd, ale pak se mi zdálo, že to zpomalilo ještě více až se to ke konci téměř zastavilo.
Je tam pár detailů co to vyzdvihují nad průměr (herecké výkony) ale také spousta věcí co to srážely zpátky (trocha hekání a kečupu samo o sobě "temnou" atmosféru neudělají).
5/10

Majkys

Jak jsme každý jiný  :) Tak já jsem to zrovna taky dneska dokoukal a mám přesně opačné pocity. Člověk je zmlsaný horou seriálů se zběsilým tempem kdy se většinou v epizodě odvypráví jeden celý příběh a jde se hlavně po akci, ale mě to pomalé tempo právě u Jessicy naprosto sedlo. Asi se to nedá sjiždět na jeden zátah, já jsem to měl max. 1-2 díly/den a těšil jsem se na každý další díl a vždycky si to dost užíval. Snad u žádného jiného seriálu mě tak nebavily jednotlivé postavy jako právě tady a to nejen Jessica (odvolávám všechny pochybnosti a předsudky, které jsem o Krysten měl) a Killgrave (Tennant je prostě boží) ale i "kámoška" právnice a její ex, soused smažka i další. A "temnou" atmosféru bych v tomto seriálu hledal úplně někde jidne než ve hekání a kečupu  ;) podle mě jí má na rozdávání. A akce mi tady nechyběla, tenhle marvelovský přírustek je zkrátka postavený úplně jinak. U mě známka velmi dobrá  --poz a s přehledem válcuje třeba Agentku Carterovou.

Niaz

Tak konečně zkouknuto a mě se to dost líbilo. --poz Obsazení super, a vedlejší linky nevadily, naopak. Přece jenom jsme díky nim viděli zrod Nukea a (možná) Hellcat. K seriálu mám jen stejnou výtku jako jsem měl k Daredevilovi. Celá řada se soustředila jen na hlavní linku AKA Get Kilgrave a Jessica vůbec neřešila žádný případy. Tím trpěl i DD, kde si založili čerstvou advokátní kancelář a dělali všechno, kromě právničiny. :)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář