Vědmina "freakshow"

Založil Vědmi, 22 Září, 2015, 22:42:43

0 uživatelů a 16 Hostů prohlíží toto téma.

Vědmi

To je takovej potterheadí joke, nejsem si teda jistá, jestli je to přímo v knihách, ale každopádně ta žena je postava z jedné fanfikce na HP :D
Já neutíkám.
Tomu se říká "rychlý přesun na strategicky výhodnější pozice"

kony83

Aha. Kombinaci "Zaklínač+Harry Potter" jsem nečekal, tak mi to nedošlo.

O kterou fanfikci jde?

Vědmi

*vložte špatný vtip na zmrtvýchvstání*
Tak já se tu mihnu, něco si tu odložím a zase půjdu tropit nepravosti někam jinam...

Ochutnávka "těch lepších" výsledků snažení při loňském Inktoberu:

Lehce uhozený fanart na Draculu (za podklad posloužila jedna "Draw the Squad Challenge" na tumblru):

Fankomiks k Zaklínači... a úplně konkrétně k Divokému honu  :D

A nefalšovaná školní prácička (aka Lepší papír po ruce nebyl, z druhé strany jsou moroví patroni z minulého letního semestru), vzniknuvší z bezcílného čmrkání růžového copu:
Já neutíkám.

kony83

Když už zmrtvýchvstání, tak doufám že jako upírka, protože zombie tu nemáme moc rádi :D

A proč nemůžeš tropit nepravosti tady? :)

Nejvíc se mi líbí ten obrázek s duchem a ten z oxenfurtských kolejí.

Jergon

Hezké - nechceš zkusit vybarvovat něčím jiným než pastelkama? Digitální kolorink by tomu slušel...  ;)
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Vědmi

Takže každopádně úplně předně děkuju za reakce. A teďka konkrétně:

Citace od: kony83 v 05 Únor, 2020, 07:35:49A proč nemůžeš tropit nepravosti tady? :)
Protože mám, blbec, ještě blog, tumblr, účet na DeviantArtu... a asi poruchu pozornosti, protože to si pořád říkám, jak "musím něco přidat", pak se nemůžu rozhodnout kam... a skončí to tím, že nakonec nepřidám nic nikam (nebo případně jen na ten tumblr, pže ten má takové poměrně uživatelsky přátelské přidávání obrázků) *takový ten nervózně se smějící smajlík*

Citace od: Jergon v 09 Únor, 2020, 00:35:02Hezké - nechceš zkusit vybarvovat něčím jiným než pastelkama? Digitální kolorink by tomu slušel...  ;)
Což o to, chuť do toho by možná i byla, jenže mi chybí snad všechno: scanner, tablet, DOBRÝ program (ne, na tebe se fakt nedívám, GIMPe), skills & peníze  :) A hlavně, on mě ten tradiční přístup baví, mám ráda kontakt ruky s papírem a takový ten zvuk škrabkání tužky/pastelky o papír :D (plus skoro všechno teď z té poslední várky vzniklo na delších cestách & to by mi asi brzo přeskočilo, kdybych to měla nechat jen v lineartu, než dojedu dom, kde s tím budu moct dělat něco víc)
Já neutíkám.

Jergon

No, s tím Gimpem jsi těžce ranila moje city!  :'(    :)
A tablet taky nepotřebuješ, myška stačí... ;)
Ale jestli si kreslíš nejraději na cestách, tak to by asi fakt byl trochu problém... :D
Stejně se všecko podělá - tak na co být ještě pesimista?

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář