Vědmina "freakshow"

Založil Vědmi, 22 Září, 2015, 21:42:43

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Bothrops atrox

--poz --poz --poz

Poctivá klasika!!! To mám nejraději. Když je z té kresby jasně čitelný rukopis tvůrce a není tam ten "filtr" digitální tvorby. 

Moc se mi tvoje kresbičky líbí! :-)) :-//

Vědmi

Další z hromádky Nasysleného materiálu:

Daenerys Targaryen

Bellatrix Lestrange

Školní chrupka aka Inspirativní chodby UPOLáckého Konviktu

Hudební sedánka
Já neutíkám.
Tomu se říká "rychlý přesun na strategicky výhodnější pozice"

Bothrops atrox

Vědmi

To jsem se takhle dostala k Zaklínači i jako hře, takže jsem oprášila svoje alter ego z loňského vědmáckého tábora.

Weron z Liščích dolů je mladá dívka, přibližně podobně stará jako Ciri, leč pocházející ze značně obyčejnějších poměrů. Sama o sobě by nebyla nejspíš ničím zajímavá, nefiguruje v žádném proroctví, a kdyby šlo všechno normálně dál, prostě by byla další z vesnických dívek, které to dotáhly na post ženy v domácnosti a matky nejméně tří dětí. Jenže to by se její otec nesměl dostat do značně nepříjemného setkání s potvorou strašlivou, které by pravděpodobně bylo ještě ke všemu smrtící, nebýt včasného zásahu zaklínače Coena.

Který si za odměnu vyžádal to, co zachráněný najde doma a neví o tom, a že se pro to za šest let vrátí. No... nikdo netušil, že se Weron narodí o pár dní dřív, než správně měla.

Uběhlo šest let, Coen se vrátil pro svou splátku a odvezl s sebou děvčátko na Kaer Morhen. Bylo celkem jasné, že z ní zaklínačka v pravém slova smyslu nikdy nebude, jelikož tou dobou už nikdo z obyvatel hradiště neznal přesný postup zkoušky trav a tak podobně... Všechno se změnilo jednoho dne první zimy, kterou malá Weron trávila mimo domov. Při toulkách po pevnosti se nějak dostala až dolů do laboratoria, něco tam vypila a když se po několika dnech konečně probrala z bezvědomí, změnily se jí oči, měla natrvalo poškozenou paměť a naprosto rozházenou kontrolu nad emocemi. Nikdo se nikdy nedozvěděl, co že to vlastně vypila. Tak či tak zůstává posledním člověkem, který na Kaer Morhen prošel mutací, byť nebyla plnohodnotná a došlo k ní omylem.

Z toho plyne morální ponaučení - nepijte nic, co se tváří jako malinovka a mají to zaklínači ve sklepě.

Já neutíkám.

kony83

Hmm, "naprosto rozházenou kontrolu nad emocemi", jak se to projevuje?

V šesti, respektive sedmi letech naštěstí ještě nedochází k problémům s "ženskými atributy", jak to nazvala Triss v případě Ciri :)

Vědmi

Citace od: kony83 v 12 Září, 2018, 18:24:30
Hmm, "naprosto rozházenou kontrolu nad emocemi", jak se to projevuje?

V šesti, respektive sedmi letech naštěstí ještě nedochází k problémům s "ženskými atributy", jak to nazvala Triss v případě Ciri :)

Jak bych to... scéna v Na vlásku, kdy Locika poprvé opouští věž, by se k tomu dala přirovnat celkem dobře. :D Zkrátka téměř všechno prožívá strašně silně, byť ne úplně pořád.
A ta druhá věc... chudák Weron byla nejspíš první, kdo prozkoumal účinky nedokonalé mutace na ženský organismus. Na vlastní kůži. A nikdo by nechtěl být na jejím místě v ten určitý čas v měsíci. Řekněme, že kopanec do ledvin je rozhodně příjemnější. :D

https://www.youtube.com/watch?v=awvSykRdR4s#
Já neutíkám.

kony83

Nikdo by nechtěl být na jejím místě, nebo v jejím blízkém okolí v příslušný čas. Pro všechny by asi bylo nejlepší, kdyby v tu dobu byly poblíž Weron jenom nestvůry?

Vědmi

Nejlepší by bylo, kdyby v tu dobu byl poblíž ní termofor, pro všechny případy i nějaké vědérko či co. Celkově by nejradši dělala něco, co míň bolí. Třeba umírala nebo tak... :D
Já neutíkám.

kony83

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář