Deadpool 2- film

Založil Wrai, 05 Srpen, 2015, 10:21:36

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

TyfuZ

Majkys

Juhůů, shlédnuto a naprostá spokojenost, tenhle film BYL Deadpool.  R-kový omezení je nutnost, neokážu si předtavit, že by to z toho byl typický marvelovský rodinný film  :D i když některé atributy dodržuje (Stanovo cameo, potitulková scéna...). Moreně to pořád sekne, btw s tím krátkým sestřihem na začátku by klidně mohla hrát starší ségru Speedy z Arrowa. Yop, tohle se povidlo.
Pohodička, kafíčko, komiksíček...ideální večer.

Moje překlady zde: http://www.kocogel.info/index.php?topic=24437.msg282005#msg282005

myth

Citace od: Kocour v 12 Únor, 2016, 08:57:03
Nečekej ale, že tohle je super hrdinský film

To nečekám. Mám problém, že komiksy s Deadpoolem mě skoro vůbec nebaví, ale zase co si tak čtu, tak u filmu by to nemuselo vadit. A na Petra jsem se ptal, protože je to moje oblíbená postava z X-Menů (resp. je v mojí top 4 X-Men :-) ) a  kdyby tam měl trochu víc prostoru, bylo by to moje + proč jít na film.

Rubydup

Tak jo přiznám se mě dostali do kolen už úvodní titulky  :D :D Bomba filma ještě v této komiksovo filmovém šílenství (kdy každej rok jsou tu min. 3 filmy) sedí jak prdel na hrnec --poz --poz --poz --poz

Gmork

Na Deadpoola nejspíš nepůjdu, prý se tam mluví sprostě. :P
Ale teď jsme se vrátili z Revenanta, kdo by řekl, že bude
mít DiCaprio tak tuhý kořínek.  :)
No a líbilo, zvlášť kamera byla úchvatná.  ;)
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Niaz

Gmork mi přijde trochu jak Deadpool. Nedokážu si totiž představit nikoho jinýho, kdo přijde do vlákna o filmu říct ostatním že na něj nepůjde. Ale pro jistotu vám řekne, že byl na jiným filmu. :D

Bohužel jsme se tentokrát nedozvěděli, co vydali kluci polský, ale věřím v přístí příspěvek v "Komiksy v ČR". :D

Gmork

O Deadpool mi vůbec nejde, chtěl jsem pochválit Revenant,
což je opravdu parádní biják. A nechtěl jsem kvůli tomu
zakládat další vlákno.  ;)
Kluci polský zatím nevydali nic, ale oni se určitě brzy
s něčím vytasí.  :D
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

alexxiik

Citace od: Niaz v 15 Únor, 2016, 10:56:33
Gmork mi přijde trochu jak Deadpool. Nedokážu si totiž představit nikoho jinýho, kdo přijde do vlákna o filmu říct ostatním že na něj nepůjde. Ale pro jistotu vám řekne, že byl na jiným filmu. :D

Bohužel jsme se tentokrát nedozvěděli, co vydali kluci polský, ale věřím v přístí příspěvek v "Komiksy v ČR". :D

rofl rofl rofl

Odteraz pri jeho príspevkoch budem vždy vidieť Deadpoolovu kuklu  :--
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

ondrakorka

víte jako to vypadá když někdo jde na film o jehož hlavním hrdinovi nic neví a pak recenzuje :D : https://www.youtube.com/watch?v=gj87l3JHhlE#

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář