Deadpool 2- film

Založil Wrai, 05 Srpen, 2015, 10:21:36

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Wrai

05 Srpen, 2015, 10:21:36 Naposled upraveno: 04 Březen, 2017, 09:45:18 od Wrai

Réžia: Tim Miller
Premiéra: 16.2.2016

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=FyKWUTwSYAs#

Rass

Prosím, nech ten kostým nie je zelený. Ani animovaný!  rofl

Rubydup

Colossus  :-*... ale řek bych že Deadpool by si zasloužil reálnou krev ::)

myth

Přiznám se, Deadpool je mi úplně ukradený, ale jestli tam budou i další X-Meni a ne jen jako štěk, tak na tenhle film určitě půjdu.  :oD Takže si asi počkám, až to někdo odtud navštíví a potom si nechám poreferovat. :-)

Wrai

fricky

Krása, úplne že maximálna spokojnosť. :-* Dokonca aj priateľka, ktorú komiksy obchádzajú maximálnym oblúkom sa neskutočne bavila. :D Hlášky skvelé, narážky na iné filmy úžasné, brutalitou sa taktiež nešetrilo, presne takto som si filmového Deadpoola predstavoval! ;D

Niaz

Přesně, takhle dobře jsem se už dlouho nezasmál.  --poz

myth

Jen mě zajímá, má tam Colossus nějakou roli, nebo je tam jen jako cameo a jeho role je být zmlácen Angel Dust aby se ukázalo, že je fakt drsná?

Kocour

Citace od: myth v 12 Únor, 2016, 00:02:12
Jen mě zajímá, má tam Colossus nějakou roli, nebo je tam jen jako cameo a jeho role je být zmlácen Angel Dust aby se ukázalo, že je fakt drsná?

Má tam velkou roli - je to ten morální kompas tam... a ten co dostane nejčastěji do koulí :) Nečekej ale, že tohle je super hrdinský film - Reynolds ti na začátku řekne, že je to romantický filma a má pravdu!

Teda myslel jsem, že to u tohodle filmu neřeknu, nejsem nějakým extra fandou Deadpoola, spíš naopak, ale tohle byl fakt námrd. A tím námrd, myslím NÁMRD. Kolega na to chtěl jít s malou holčinou... no ještě že nešel. Tohle nebylo R, tohle bylo Z. Každých pět minut šukání, kouření, honění, mrdání... a když ne přímo to, tak narážky na to :) Čekal jsem Prcičky mixlé se super-hero žánrem, ale tady to bylo tak vkusně umístěné, že teda jako ne že ne :) Narážka na Liamovo otcoství z jeho tří filmů mě rozsekala tak, že jsme regulérně spadl ze sedačky.
Po skončení bylo krásně vidět na mladším obecenstvu, které zná Deadpoola jen z internetu s Boobies a Free Hughs cedulkama, jak o téhle postavě ztratili veškeré iluze a celí bledí odcházeli s kina :D :D

Díky všem, co se účastnili Comics Point projekce, byl to nářez :)

Rychlá odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář