US komiksy pokec

Založil Gmork, 29 Červen, 2015, 12:11:13

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Fefty

08 Duben, 2016, 11:55:35 #20 Naposled upraveno: 08 Duben, 2016, 13:14:45 od Fefty
tak Image ohlásilo nové série, které uvede do konce roku

http://comicvine.gamespot.com/articles/image-expo-april-2016-new-titles-announced/1100-155239/

Zase je tam plno potenciálních pecek, jak od lidí, kteří zběhli od superhrdinského komiksu (scénáristé Fletcher, Stewart a kreslíři Kerschl a Tarr, kteří skončili u DC, kde dělali moderní Batgirl, Black Canary a Gotham Academy si tu uvádějí svoje vlastní autorské věci) tak od zaběhlých klasiků drsné školy (Brubaker s Phillipsem, Azzarello s Risem, Remender nebo Hickman).

Trochu mi tam chybí moji oblíbenci Millar, Aaron nebo Vaughan, ale ti asi budou jen pokračovat v sériích, co mají u Image rozjeté.

alexxiik

Black Monday Murders, Horizon, Moonshine, Kill or be Killed a Seven to Eternity mám nateraz zaradené do kolónky "MUST SEE" a v druhom polroku možno prejdú do kolónky "TO DO"  :D Veľa vecí vyzerá nájdene, uvidíme...  ::)
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!
A pridal sa k nemu aj tinypic.com, takže si nenahrávajte náhľady tam, kde ja, lebo ten portál čoskoro určite skončí!!!

Gmork

No, některé anotace zní lákavě. Jsem zvědav, co se z toho
vyvrbí.
"Když už je člověk jednou vlkodlak,
tak má koukat aby byl.
A když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je a nedělat
ze sebe elfa nebo trpaslíka,
jak tomu v mnoha případech je."

Wrai

Dark Horse ukončil spoluprácu s Brianom Woodom...pretože vnútil bozk nejakej Laure Hudson.

Citace"His name was Brian Wood and I worshipped him at the time (he wrote so many strong female characters!!!). If you think this is going to go badly, you're correct. I went into a bar with him and he grabbed me he forced me into a kiss,"

Takže ongoing séria Aliens Colonial Marines: Rising Threat., ktorá mala vyjsť teraz v septembri bola zrušená.

Rass

Ty kokos, ženská ťa pozve do baru, pobozkáš ju a hneď si úchylácke prasa!  ::)

Wrai

Rhaegar

Hmm řeknu, že mě blbej a blbější osahávali. Ukážu jim to i na medvídkovi. Třeba je pak nepustí k novým Star Wars :D

Wrai

Vy si myslíte, že Lucasfilm im nechá voľné ruky? Tie má len J.J. ... inak im budú civieť do scenára, či réžie neustále a len malý náznak nesúhlasu alebo odklonenia sa od cesty a letia z režisérskej stoličky rýchlejšie než stihneš povedať Yoda.

Colin Trevorrow alebo Lord & Miller by vám mohli o tom niečo povedať...

sackettboy

to je chore, takze za to, ze som minule tahal kolegyni kliesta z pupku a behala kvoli tomu po kancli v nohavickach by som v amerike uz sedel  ::)  --th

vn

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář