X-men: Dark Phoenix

Založil Rass, 27 Květen, 2015, 00:09:26

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

MikeZ

29 Květen, 2016, 14:30:12 #20 Naposled upraveno: 29 Květen, 2016, 15:23:31 od MikeZ
Snad
Pan Zlověstný, ne? Nemáte ty překlady vůbec konzistentní. :)
Jinak, s dalšími X-Many to nevypadá nejlíp. Apocalypse vydělal o víkendu jenom polovinu toho, co Deadpool. Foxové se zahnali do slepé uličky.

myth

Už jsem viděl a líbilo se mi. Ikdyž pravda, u dost věcí ve filmu jsem si říkal, že by se to dalo udělat lépe. Takže jsme měl jedinou výtku, že mi to přišlo takové uspěchané a většina postav nebyla pořádně představená. Ale rozumím, chtěli si co nejrychleji "vybudovat vesmír" po vzoru Disneyho.

Jediný, co mi trošku více vadilo bylo
že Jean má schopnost Fénixe hned od počátku. Trošku jsem doufal v komiksové nebo původní pojetí, tedy že začne jako normální telekinetička/telepatka a postupně se k Fénixovi propracuje.

To by byly asi jediné výtky, jinak jsem čekal horší film, než jsme dostal. Moc se mi líbila moje oblíbená Psylocke, ikdyž jsme trochu doufal, že jí udělají "telekinetickou katanu" tak, že nebude vidět. :-) Storm mi přišla vyloženě nevyužitá, podobně i Angel, ostatní byly dobří až tedy na Nightcrawlera, ale to jen proto, že prostě jeho scény mě neuchvátili tak, jako v X2 jeho útok na Bílí dům, kdy to prostě byl otvírák na 105 procent! Jinak i on u mě dobrá.

xVEGANx

Me to bavilo, asi nejsem k X-kum dostatecne kritickej (i kdyz Posledni vzdor je fakt nuda). A hlavne mam slabost pro Sansu a stejne tak jsem mel pro Famke v dospely verzi, holt zrzky, noo :D
Jenom mam asi mezery ve vzdelani, na co byl odkaz ten konec kdyz se zaklapne kufrik?

Rass

25 Červen, 2016, 21:01:34 #23 Naposled upraveno: 25 Červen, 2016, 21:04:28 od Rass
Nathaniel Essex - Mr. Sinister

xVEGANx

Rass: diky. Zvlastni, tu postavu znam, ale jenom jako Sinister, civilni jmeno vubec :)

xVEGANx

Jeste jeden dotaz, taky vam prijde ze si nelamou hlavu s kontinuitou, respektive ohledem na puvodni trilogii? Viz setkani Logana se zbytkem, Nightcrawler a jeho prichod k X-menum...nebo to bezi po vlastni ose? Vzdyt jsou to stejny postavy, ne? Neni to jiny universum nebo?

Raul

Videno pred 14 dny a spatny :) fakt spatny :)

abych citoval kolegu mytha:
" Takže jsme měl jedinou výtku, že mi to přišlo takové uspěchané a většina postav nebyla pořádně představená"

nejvtipnejsi na tom je, ze jsem se dival a ono je to delsi nez Prvni trida a Dny! A presto to takhle pusobi.
Jubilee - 0 vet, Angel, Psylocke, Storm - asi tak 2 vety kazdy, wtf?
Dej... Apo posbira par mutanku, x-men posbiraji par mutanku, bitka, konec.

Apocalypse pusobim bohuzel ve vetsine scen strasne nemistne, jako kdyz tam nepatri. Kdyz navstivi Osvetim, tak to fakt pusobilo divne... ta ponura atmosfera toho mista a v tom Power Rangers.

Nejlepsi scena - quicksilver... a to je scena okopirovana z minuleho dilu! Trosku smutne.

5 z 10. Pro me asi na na urovni Posledniho vzdoru. Tzn takovy neskodny, nijaky a strasne hloupy film.
info o prelozenych a prekladanych comxech:
http://kocogel.info/index.php?topic=178.0
Všechny mé překlady naleznete zde: https://www.mediafire.com/folder/a80euuydwd9sb/Komiksy

xVEGANx

Citace od: Raul v 26 Červen, 2016, 19:40:04
Apocalypse pusobim bohuzel ve vetsine scen strasne nemistne, jako kdyz tam nepatri. Kdyz navstivi Osvetim, tak to fakt pusobilo divne... ta ponura atmosfera toho mista a v tom Power Rangers.

Tak to jsem mel uplne stejnej pocit :)

Vatras

Citace od: xVEGANx v 26 Červen, 2016, 18:41:30
Jeste jeden dotaz, taky vam prijde ze si nelamou hlavu s kontinuitou, respektive ohledem na puvodni trilogii? Viz setkani Logana se zbytkem, Nightcrawler a jeho prichod k X-menum...nebo to bezi po vlastni ose? Vzdyt jsou to stejny postavy, ne? Neni to jiny universum nebo?

Nelámu. Občas sa objaví nejaká postava, aby to akože pôsobilo dokopy. Ale nemá to jednotný príbeh. Postavy sa stretávajú v minulosti skôr, než sa stretli v budúcnosti a mnoho ďalších nezrovnalostí. Dokonca aj v týchto starých (mladých) x-menoch. Apocalypse sa odohráva o mnoho rokov neskôr, ale všetci sú rovnako mladí, ako boli predtým.

Raul to pekne vystihol. Dáme dokopy dva tými za dve hodiny a nestane sa vôbec nič, len sa na konci pobijú.
Ono celkovo bola stupídna idea týchto First Class. Pôvodná trilógia bola výborná - individuálne iste, tie filmy mali chyby a trojka bola, no trojka. Ale Stewart a McKellen boli ako Picard a Gandlaf, teda ehm, ako Magneto a Xavier úplne dokonalí. Osobne sa mi hrozne páčili aj Berryová a Grammer ako Storm a Beast. Scott a Creed vyzerali tiež celkom vierohodne.
Máme pár tisíc komiksov s dospelými mutantmi, takže je proti zdravému rozumu začať robiť filmy s ich mladými verziami. Ak chceli mladých fafrnkov, mohli dať ďalšie dejové linky s mladými mutantmi, ale starí mali zostať ako boli. Mohli rozvíjať to čo mali (len v trojke nemali toľkých pozabíjať) a mali by tiež silné filmové univerzum.
Nik nepotrebuje vidieť piaty origin Petra Parkera (na Strážcoch Galaxie vidieť, že origin vôbec nie je potrebný), ale radšej nové príbehy a postavy. 

Wrai

07 Prosinec, 2017, 21:03:38 #29 Naposled upraveno: 07 Prosinec, 2017, 21:05:15 od Wrai
Info k X-menom nejak extra nesledujem, ale nemali Fassbender, McCavoy a Jennifer Lawrence odísť po Apocalypse? Teda, čo si pamätám tak práve Jennifer mala najrazantnejšie názory ohľadom opustenia tohto franchizeu.

CitaceDark Phoenix will be the first time the X-Men venture into space as seen in this concept art. At the beginning of the film, the team is dispatched on a rescue mission but a solar flare hits the X-Jet. Jean uses her power to save the team but the extreme surge of energy unlocks the Phoenix.

The Molly's Game star plays an otherwordly shapeshifter who manipulates Phoenix for her own agenda. Chastain's villain is quiet but brutal. "Simon and I were talking about the character and I said, 'I keep thinking of the vet who tells you you need to put your dog down,'" says the actress of her inspiration. "There's something very clinical about it."

Turner studied multiple personality disorder and schizophrenia in order to play Jean's duality. "So many scenes I have to go from broken-down Jean -- that's when she's most subsceptible to Phoenix infiltrating her -- to this confident, arrogant, judgmental character within milliseconds."

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí