X-men: Dark Phoenix

Založil Rass, 27 Květen, 2015, 00:09:26

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

U mě také zatím natěšenost. :-)  --poz

A teď už se až do filmu na nic jiného nepodívám.  :D

Wrai

MikeZ

Singer dovolil po šestnácti letech X-Manům barevné kostýmy? Není možné. :)

Wrai

MikeZ

Au au au. Singer vyrovnává misky vah. Letos máme dvě dobré (Deadpool a Captain) a dvě slabé (BvS a X-Mani) komiksárny. Škoda. ::)
http://www.rottentomatoes.com/m/x_men_apocalypse/

Spacecore

Vypadá to dobře --poz Těším se do kina, konečně pořádnej padouch, Magneto už mě omrzel :D

MikeZ

"Třetí díl je vždycky nejhorší!" zahlásí Jean Greyová, když vyjde z kina, kde se promítá Návrat Jediů. Je příznačné, že kritizují zrovna šesté SW. Tenhle film totiž dělá ÚPLNĚ to samé. Moc pěkně tematicky zakončuje trilogii, má silné emocionální jádro... Ale většinu stopáže nás mučí infantilními hovadinami. Roli Ewoků, jakožto obracečů oči v sloup, v X-Menech zastupuje egyptský überbadass Apocalypse - sípající nadšenec do navrhování superpadoušských kostýmů a ničení světa. Nebýt fasscinujiciho Fassbendera, McAvoye a několika fanboyovských momentů (Quicksilver, závěrečná týmová spolupráce, Danger Room), málem bych kvůli tomuhle modrému troubovi zapomněl, že mám ty lidi mutantský tak rád. 6/10  --neu

Jo a Singer je uplně posedlý X2. Chápu, Bryane, je to pecka, povedlo se ti to, ale je to už 13 let, je čas Strykerovi a jezeru Alkali zamávat.  F:/ :)

Spacecore

Mě se to teda líbilo. Přiznám se, mám takovou slabost, že asi u 10% komiksových filmů se na moment rozpláču a když k tomu dojde, je to film, který mi sedne. Je to asi syndrom toho, že komiksy, které dvacet let čtu ožívají na plátnu. V tomhle případě mi ukápla slza u
momentu kdy se Jean změnila na Phoenix
no a Singerův přístup se mi líbí, připomínalo mi to X2, hodně se mluvilo, budovaly se postavy, drama apod. ale i akce stála za to a pár cool scén (Quicksilver) film měl. Apocalypse se mi líbil, byl charismatický, nebyl napsán úplně nejlíp, ale herecky spolu s ostatní squadrou stál za to a konečně X-Meni měli skvělýho padoucha (nevím, přišlo mi, že kromě Magneta neměli X-Meni na plátně pořádnýho padoucha) ...

Dadejs

Jakožto fanouška mne to samozřejmě bavilo. Oproti Kapitánu America to mělo sice značně pomalejší tempo, nicméně celý film jsem se i tak bavil. A bylo i pár momentů, kdy mrazilo v zádech
Magnetova ztráta a samozřejmě epický závěr s Jean
plus do toho atmosféra v kině, kdy se občas nějaké narážce zasmál jen někdo, kdo zná comicsy. A pak ta chvíle, kterou vždy absolutně miluju, kdy to v kině lehce zašumí v momentě, když se na plátně objeví Stan Lee. A samozřejmě Quicksilverova scéna, která je opravdu daleko lepší než posledně a už tenkrát to byla pecka.
Podtrženo, shrnuto, za mne určitě  --poz a rozhodně doporučuju kino. Velké plátno tomu sluší.

Rass

Takže nabudúce...
Pán Sinister
to by šlo.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku: