X-men: Dark Phoenix

Založil Rass, 27 Květen, 2015, 01:09:26

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Rass

27 Květen, 2015, 01:09:26 Naposled upraveno: 07 Prosinec, 2017, 21:59:32 od Wrai
Tak, čo vravíte na nové obsadenie starej party?

Storm:                       Jean Grey:                Nightcrawler:            Angel:                      Cyclops:                   Jubilee:                    Psylocke:

Najviac mi nesedí Cyclops (hoci ten týpek celkom pasuje k Havokovi z predchádzajúcich filmov), naopak s Psylocke sa podľa mňa trafili dokonale, navyše je fakt pekná  :-*.

alexxiik

Mne pasuje len tá posledná, ale to bude tým obtiahnutým tričkom...b ::)
Ten posratý photobucket.com mi odmietol zverejniť podpis, takže ho týmto bojkotujem!

Fefty

Jubelee bych si představoval dost jinak, ale celkově jsou ty baby dost dobré - moje favoritka je Storm a i ta Psylocke stojí za to. Chlapy nehodnotím, ti se mi nelíbí ani jeden, ale třeba jsou to dobří herci  :D

Niaz

Těžko takhle soudit podle fotek, po prvním traileru budeme moudřejší. Každopádně ta Storm :-*

Wrai

Rass

Fu, tak apokalyps vyzerá luxusne (až na to, že má asi 160 cm  :D - snáď sa bude zväčšovať

Psylocke je boží, najmä na tej vrchnej filtrovanej fotke, akoby to bola obálka k nejakej x-sérii.

Zvykať si na nové tváre k starým postavám nebude ľahké, viď. storm, ale... teším, teším, teším.

Wrai

Rubydup

Těžko si představím Jean z fotky herečky podobn ě jak u Storm. Ale herci mi sedí až na Jubilee --neg. Apokalypse je boží :oD

Rass

Pekné, pekné, príde mi to ako nový začiatok. Škola sa rozbieha, Jean, Scott, Storm a ďalší... X-Meni pre novú generáciu divákov.  --poz Ale tá Sansa ako Jean mi zatiaľ fest nepasuje, v každom zábere ma trhne, že či kukám GoT.  :)

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář