Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nob321ody

..pro mně poslední dva nejlepší seriály /já jsem spíš na ty krimi, než nějaká phantázia
Jack Irish
Gangs of London
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Botanick

Tak na Netflixu přibyl dnes Aquaman a to je fakt velké špatné :D
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

Wrai

nob321ody

celkem zajímavé video ...díky němu jsem objevil další seriály, které jsem neznal....anebo už zapoměl...jdu hledat
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

nob321ody

https://www.csfd.cz/film/612768-greyhound/prehled/..staženo.....tak na to se hodně těším
Saudkově práci.

Rell

...2 světová, lodě, ponorky....no a Tom Hans....tak na to se už těším také... :--

quetzalogg

U tohoto filmu je fakt veliká škoda, že se kvůli blbému koronáči nedostal do kin... to by byla úplně jiná podívaná a poslech.

Rhaegar

Old Guard je strašná nuda. Akce je o něco lepší než se zdálo z trailerů. Theron se pekelně snaží a její scény vypadají nejlépe, ale pořád to není něco co by člověka extra zaujalo.
No a příběh vedlejší postavy, dialogy nebo scénář tak nějak ani neexistují. Postavy trousí klasická moudra o tom, že když jseš nesmrtelný vidíš všechny chcípnout pak někam dojdou objeví se záporáci a proběhne bitka v nějakých prázdných interiérech a pokračuje se dál.  A vlastně celý film postrádá jakoukoliv kostru protože postrádá jak začátek tak konec.

4/10 Pusťte si akorát fighty na youtube a ani ty nemusíte řešit. Zle vyloženě nejsou, ale do historie nevstoupí.

myth

Koukám na to infovideo a Hra o trůny je opravdu fenomén, který sledovaností spadá spíše do 80tých let minulého století.

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář