Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 05 Květen, 2015, 00:36:48

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Rell

15 Únor, 2020, 03:39:31 #1360 Naposled upraveno: 15 Únor, 2020, 03:54:40 od Rell
Dobrej tip....ten původní film Masters of the Universe jsem neviděl snad 20 a více let.....stáhl jsem to z uložto.....a jak už jsem skoro vše zapomněl....
....ty jo....ona tam hrála i Courteney Cox.... dobrej úlet, ale každej nějak začínal.... :--

Killingjoke

Na seriál Hunters o lovu nácků v 70. letech jsem se těšil, hned jak jej ohlásili. Ovšem čekal jsem víc "serioznější" seriál, tohle na mě totiž působí jako něco od Tarantina. Což může být dobře, nebo taky hodně špatně, jelikož Tarantina moc nežeru. :D  No uvidíme, pár dílů vyzkouším. Al Pacino je můj oblíbenec. Startuje se příští pátek.  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=oZWa1-U9r4g

quetzalogg

Citace od: Killingjoke v 16 Únor, 2020, 12:06:56Na seriál Hunters o lovu nácků v 70. letech jsem se těšil, hned jak jej ohlásili. Ovšem čekal jsem víc "serioznější" seriál, tohle na mě totiž působí jako něco od Tarantina. Což může být dobře, nebo taky hodně špatně, jelikož Tarantina moc nežeru. :D  No uvidíme, pár dílů vyzkouším. Al Pacino je můj oblíbenec. Startuje se příští pátek.  ;)
Tak tohle bych od toho tématu fakt nečekal. Máš pravdu, je to jako Hanební pancharti po 30-ti letech. Ale tak co, zábava to bude téměř jistě.

Rhaegar

Ještě, že máme diverzitu názorů. Člověk nemůže sledovat všechno tak jsem tohle automaticky vyfiltroval jako detektivku + kostýmové drama (oboje nerad). Když slyším, že to není vážné a jako od Tarantina teď to chci teprve vidět :D

Dadejs

Hele jako jo. Asi to bude dobrý a dám si to.
Ale jsem jedinej, komu ten trailer na Westworld silně připomínal Terminátora?
A úplně si nemyslím, že za to může jen ta melodie od stejné kapely jako v T2.

quetzalogg

22 Únor, 2020, 11:21:01 #1366 Naposled upraveno: 22 Únor, 2020, 11:22:38 od quetzalogg
Citace od: Dadejs v 22 Únor, 2020, 00:36:55Hele jako jo. Asi to bude dobrý a dám si to.
Ale jsem jedinej, komu ten trailer na Westworld silně připomínal Terminátora?
A úplně si nemyslím, že za to může jen ta melodie od stejné kapely jako v T2.

To vážně nevím čím, leda tou kovovou kostrou robotů. Nebo tím, že když se někde vzbouří roboti, je to "Terminator-like"? Každopádně, vůbec mi nevadí, že příběh už téměř opustil prostředí robotích zábavních parků (i když bylo tam vidět něco jako nacisty okupovaná Itálie nebo Dalmácie), a stává se z toho spíš Futureworld.

Moc by se mi líbilo, kdyby někdo vyzkoušel distribuci takovýchto vysokorozpočtových TV projektů v kinech - třeba po 3 dílech za jedno představení. Dokážete si představit takový model? Muselo by to být po dohodě s HBO, Netflixem nebo Amazonem, aby dostali podíl ze vstupenky...

Rhaegar

Tak třeba nás to čeká. Netflix vlastní kina. Navíc když se vysílalo stranger things studia naposílai do kin o víkendu žádné novinky protože věděli, že by na to nikdo nešel...

Botanick

Dal jsem šanci Sons of anarchy a něco tak špatného jsem už dlouho neviděl :(
A little library, growing larger every year, is an honourable part of a man's history. It is a man's duty to have books. A library is not a luxury, but one of the necessaries of life.
Henry Ward Beecher

Rhaegar

Né, že bych chtěl rozporovat tvůj názor, ale jen tak pro zajímavost proč?
Třeba jsem se setkal s názory na násilí. Jako co tě může bavit na seriálu kde zmlátí chlápka a pak ho ještě vláčí za motorkou. Nebo, že to není realistické apod. Nebo třeba, že ten příběh je takový telenovelovský...?

Je to jeden z mých oblíbených serošů tak abych taky občas vyslechl opačný názor ať nezůstávám ve své sociální bublině :)

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář