Filmy/Seriály obecný potlach

Založil Rhaegar, 04 Květen, 2015, 23:36:48

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Wrai

Baffman

Citace od: Gmork v 11 Únor, 2020, 14:31:56Tak u Locke and Key docela zklamání, moc mi tam nepasují hlavní hrdinové,
nejsou těm komiksovým moc podobní, což ale může být jen můj problém.
Příběh znám a seriál ho jen otrocky opisuje. Po třetím dílu jsem
seriál opustil. Jsou lepší věci ke koukání.

Díky, ušetřil si mi čas.

sackettboy

až teraz po wraiovom trailery mi docvaklo, že ste sa bavili minule o tom názve půjčovná masa a že to takto pomenovali Altered Carbon. Hroza des. Ako k tomu prišli. To ako názov Pach krve  F:/

Wrai

Robil som si vtedy prieskum a zistil som ze cesky Netflix nie je navine...ono Altered Carbon je podla knihy/knih... a tie maju nazov v ceskom preklade Pujcovna masa...Cesky Netlix to len zjednotnil...

Patral som aj co vlastne znamena Altered Carbon a to je slang pre mimozemsku technologiu z ktorej urobili tie cipy ktore uchovavaju vedomie.

nob321ody

....po dobrém obědě si dám dobrý film
Richard Jewell
https://www.csfd.cz/film/482012-richard-jewell/prehled/https://www.csfd.cz/film/482012-richard-jewell/prehled/
,,Ale nad zamerikanizovanými obrázky ze života supermanského loupežníka Lipse Tulliana můžeme jen povzdechnout: Škoda papíru (...)" pravila redaktorka Českého rozhlasu J. Jeriová, když brojila proti
Saudkově práci.

Wrai

Fefty

to se dalo tušit  :D  ale jsem rád a těším se...

Wrai

Hovorí vám niečo Masters of the Universe? (Vládcovia vesmíru?)

Tak Netflix pripravuje animák Masters of the Universe: Revelation, kde postavy nadabujú samé zvučné mená:

Mark Hamill (Star Wars, Batman: The Animated Series) as Skeletor, Lena Headey (Game of Thrones, 300) as Evil-Lyn, Chris Wood (Supergirl, The Vampire Diaries) as Prince Adam / He-Man, Sarah Michelle Gellar (Buffy the Vampire Slayer, Cruel Intentions) as Teela, Liam Cunningham (Game of Thrones, Clash of the Titans) as Man-At-Arms, Stephen Root (Office Space, Barry) as Cringer, Diedrich Bader (Office Space, Napoleon Dynamite) as King Randor / Trap Jaw, Griffin Newman (The Tick, Vinyl) as Orko, Tiffany Smith (Behind Enemy Lines, Supernatural) as Andra, Henry Rollins (Johnny Mnemonic, Lost Highway) as Tri-Klops, Alan Oppenheimer (original Skeletor) (Westworld, He-Man and the Masters of the Universe) as Moss Man, Susan Eisenberg (Wonder Woman, Justice League) as Sorceress, Alicia Silverstone (Clueless, Batman & Robin) as Queen Marlena, Justin Long (Galaxy Quest, Live Free or Die Hard) as Roboto, Jason Mewes (Clerks, Jay and Silent Bob Strike Back) as Stinkor, Phil LaMarr (Mad TV, Justice League) as He-Ro, Tony Todd (Candyman, Star Trek: The Next Generation) as Scare Glow, Cree Summer (DC Super Hero Girls, Vampirina) as Priestess, Kevin Michael Richardson (The Batman, ThunderCats) as Beast Man, Kevin Conroy (Batman: The Animated Series, Crisis on Infinite Earths) as Mer-Man, Harley Quinn Smith (Once Upon a Time...in Hollywood, Jay and Silent Bob Reboot) as Ileena

myth

To kdo ty postavy mluví je mi úplně šumák, ALE... Vládci vesmíru, tak to už je jiná! :oD Jsem zvědaví co z toho vyleze.

alexxiik

Ou, jééé, figúrky He-mana a Skeletora stále mám...a v vo filme ho hral tuším Dolph Lundgreen...
Asi si to zajtra pustím, nostalgia 80-tych...

Rychlá odpověď

Jméno:
E-mail:
Ověření:
Please leave this box empty:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

+-Komiksový kalendář